Miał molestować i odbywać stosunki seksualne z niepełnosprawną 15-latką. Zapadł wyrok

Udostępnij
Tweet

Jaką karę powinien dostać zwyrodnialec kilkukrotnie  wykorzystujący seksualnie niepełnosprawną dziewczynkę? Ostrowski Sąd skazał 55-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego na 4 lata więzienia. Do przestępstw dochodziło kilkukrotnie w lipcu 2016 r.

+

Prokuratorskie śledztwo stwierdziło, że 55-letni mężczyzna przebywając sam na sam z 15-letnią dziewczyną, mającą dysfunkcje intelektualne, miał ją dotykać w intymnych miejscach, a nawet odbywać stosunki seksualne.

Sąd pierwszej instancji uznał winę mężczyzny i pozbawił go wolności na 4 lata – dodajmy, że czyn ten był zagrożony karą maksymalnie 8 lat więzienia. Dodatkowo przez 10 lat ma zakaz kontaktowania się ze swoją ofiarą. Na etapie procesu karnego ma zapłacić pokrzywdzonej 5 tysięcy zadośćuczynienia. Koszty procesy wyniosły aż 8 tys. zł. Mężczyzna nie przyznawał się do winy, a jego obrońca zapowiedział apelację od wyroku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Komisarz
5 lat temu

Może przytoczę komentarz z dnia 19.10.2016r. jednego z internautów. „Czytałem tak się kończy wywyższanie i poczucie bezkarności! A propos,artykuł ma tytuł ,, Zarzut obcowania płciowego z małoletnim,, Zadziwiające ! Matka,żona,córka,syn – nikt nic nie widział. Wszyscy po jednych pieniądzach.” Nic dodać nic ująć.

Komisarz
5 lat temu

I jeszcze jedno. Ja sie dziwie ludziom że na facebooku nie ma zadnego komentarza na ten temat. Same pochlebne komentarze i opinie, jakie to ach i och miejsce ta stajnia. Ludzie są ślepi i naiwni, gotowi na przymykanie oczu w zamian za szkołe jeździectwa i nauke jazdy na koniu w tym że ośrodku. Nie ma sie co dziwić wymiarowi „niesprawiedliwości”, skoro wiekszośc społeczeństwa przymyka i ignoruje to co sie tam działo. Gratuluje wam ludzie braku działania ze swojej strony. W myśl powiedzenia, nie moja sprawa, nie mój problem. Tak jest z wami, idziecie jak takie ślepe barany „za marchewką”.

Komisarz
5 lat temu

I teraz widzicie ludzie, że prędzej czy później dojdzie do samosądów, jesli te chore sądy sie nie zmienią. A taką karykaturę, ojciec dziecka powinien doje.ać.

14
0
Napisz co o tym sądziszx