Miał molestować i odbywać stosunki seksualne z niepełnosprawną 15-latką. Zapadł wyrok

Jaką karę powinien dostać zwyrodnialec kilkukrotnie  wykorzystujący seksualnie niepełnosprawną dziewczynkę? Ostrowski Sąd skazał 55-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego na 4 lata więzienia. Do przestępstw dochodziło kilkukrotnie w lipcu 2016 r.

+

Prokuratorskie śledztwo stwierdziło, że 55-letni mężczyzna przebywając sam na sam z 15-letnią dziewczyną, mającą dysfunkcje intelektualne, miał ją dotykać w intymnych miejscach, a nawet odbywać stosunki seksualne.

Sąd pierwszej instancji uznał winę mężczyzny i pozbawił go wolności na 4 lata – dodajmy, że czyn ten był zagrożony karą maksymalnie 8 lat więzienia. Dodatkowo przez 10 lat ma zakaz kontaktowania się ze swoją ofiarą. Na etapie procesu karnego ma zapłacić pokrzywdzonej 5 tysięcy zadośćuczynienia. Koszty procesy wyniosły aż 8 tys. zł. Mężczyzna nie przyznawał się do winy, a jego obrońca zapowiedział apelację od wyroku.

CZYTAJ  Choinka rozświetli rynek

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Komisarz
4 lat temu

Może przytoczę komentarz z dnia 19.10.2016r. jednego z internautów. „Czytałem tak się kończy wywyższanie i poczucie bezkarności! A propos,artykuł ma tytuł ,, Zarzut obcowania płciowego z małoletnim,, Zadziwiające ! Matka,żona,córka,syn – nikt nic nie widział. Wszyscy po jednych pieniądzach.” Nic dodać nic ująć.

Komisarz
4 lat temu

I jeszcze jedno. Ja sie dziwie ludziom że na facebooku nie ma zadnego komentarza na ten temat. Same pochlebne komentarze i opinie, jakie to ach i och miejsce ta stajnia. Ludzie są ślepi i naiwni, gotowi na przymykanie oczu w zamian za szkołe jeździectwa i nauke jazdy na koniu w tym że ośrodku. Nie ma sie co dziwić wymiarowi „niesprawiedliwości”, skoro wiekszośc społeczeństwa przymyka i ignoruje to co sie tam działo. Gratuluje wam ludzie braku działania ze swojej strony. W myśl powiedzenia, nie moja sprawa, nie mój problem. Tak jest z wami, idziecie jak takie ślepe barany „za marchewką”.

Komisarz
4 lat temu

I teraz widzicie ludzie, że prędzej czy później dojdzie do samosądów, jesli te chore sądy sie nie zmienią. A taką karykaturę, ojciec dziecka powinien doje.ać.

Karol
4 lat temu

A o kogo chodzi?

zbyszko z Zielonej
4 lat temu

jaja myt i po sprawie. No i oczywiscie minjmum 10 lat swiadczyc usługi sexualne w więzniu 🙂

ja
4 lat temu

To jest jakaś masakra!!!! Gwałt na młodocianej osobie i co? 4 lata i 5000zł zadośćuczynienia? hhahahahahahah jak taka kara ma odstraszać pedofilów i gwałcicieli? Bo 25lat za próbę wyłudzenia VAT to i owszem zastanowię się dwa razy!!!!! Czaicie to?

alf
4 lat temu

4 lata ??? pewnie był roztargniony jak gwałcił …………..

1
4 lat temu

4 lata, jeszcze się odwoła, a nawet jeśli dostanie te 4 lata to pewnie po 2-3 wyjdzie za dobre sprawowanie – super kara dla pedofila i dewianta.

ina
4 lat temu

Dlaczego do tej pory nie ma w bazie danych Macieja M. zWtórku który śmieje się w żywe oczy ludziom robiąc zakupy z żoną w sklepie? Czas wielki na ponowny proces.Wspólczuję tej dziewczynie.

MNM
4 lat temu

Wyrok sądu. porażka. Czy wy jesteście normalni? Gnój zgwałcił niepełnosprawną a wy go traktujecie jak złodzieja radia z samochodu. 20Lat dla gnoja i to w celi ze zwyrodnialcami. Taki wieprz powinien być cwelony 20razy dziennie. brak sprawiedliwości w tym kraju….

14
0
Napisz co o tym sądziszx