Za mandat zapłacisz w Ostrowie kartą bankomatową

Od dzisiaj za mandat zapłacimy kartą płatniczą. Dzięki temu nie będziemy musieli realizować przelewów czy stać w długich kolejkach na poczcie. 10 terminali płatniczych znalazło się w radiowozach na terenie powiatu ostrowskiego. Mają one ułatwić życie kierowcom i pomóc w szybszym ściąganiu należności.

+

Ułatwienie to będzie szczególnie mile widziane przez obcokrajowców, którzy za przewinienia musieli płacić gotówkowo. Wiązało się to z koniecznością podjeżdżania do najbliższego bankomatu. Terminale obsługują karty płatnicze, zbliżeniowo, Blik, a także przez telefon komórkowy.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kabanos
6 lat temu

W Koncu gonimy…….. na zachodzie jest to juz od 7Lat

np. Austria Bardzo lubi nekac Polaków i korzystac z tego urzadzenia

Pozdrawiam

Clarens
6 lat temu

A jakies promocje przy platnoscią kartą będą?A mozliwosc wypłaty gotowki przy okazji płatnosci kartą?

Wryyyy
6 lat temu

Teraz zapraszamy na Zębcow po wypadku koło Arkad warto może poczekać na cwaniakow w BMW I merolkach jadących ze wsi Topola Osiedle w kierunku miasta zamykają budzik

pos
odpowiada  Wryyyy
6 lat temu

Zębców to wieś. Chyba lepiej że latają po wsi niż w centrum miasta.

obywatel
6 lat temu

I dobrze. Uczniowie często tam parkowali i do południa cały parking był zajęty. Teraz przynajmniej będzie mniejszy ruch na tym parkingu!

A.
6 lat temu

Tak już się rozpedzilem żeby płacić od razu za mandat u policjanta, jak nawet jeszcze nie zaplacilem mandatu z przed 2 miesięcy:) ciekawe czy oprócz obcokrajowców będzie ktoś z tego korzystał.

pos
odpowiada  A.
6 lat temu

W chwili w której nie będziesz się spodziewał komornik upomni się o swoje. Mojemu ojcu już ściągnęli z wypłaty za mandat, ja płace od razu. Płaciłem, teraz zainwestowałem w sprzęt chroniący mnie przed mandatami. Nie chroni przed wszystkim ale zdążył już na siebie zarobić.

OSW
6 lat temu

Do polityk
Jak zrobilicscie j**ane 500+ to teraz kasy trzeba szukac dla patologi

mieszkaniec
6 lat temu

normalnych doić i karać , a złodziei karmić i gościć w kurortach z darmową opieką lekarską szok co się dzieje z tym krajem .

pos
odpowiada  mieszkaniec
6 lat temu

Bez przesady, raz piszecie żeby karać ale jak was to już nie. Sąsiada jest wporządku.

...
6 lat temu

Uważajcie i miejcie się na baczności nad psychozą która się teraz zacznie byle wlepić mandat. Proponuję zacząć zapinać pasy na własnej posesji. Żenada

Jo
odpowiada  ...
6 lat temu

Na terenie prywatnym nie obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym.

Polityk
6 lat temu

Następna maszynka do uzyskania szybkiego cieplutkiego hajsu…

W 220 5.5 V 12
6 lat temu

Również POLICJANT jak złamie przepisy będzie miał łatwiej zapłacić mandat

...
odpowiada  W 220 5.5 V 12
6 lat temu

Żartujesz sobie? Nawet udowodnione obywatelskie nagranie zgłoszone osobiście do rąk komendanta nie gwarantuje tego. Nam pozostaje jedynie piętnować i wrzycać na yt w nadziei że ogolnopolskie media podchwycą temat.

pos
odpowiada  W 220 5.5 V 12
6 lat temu

Zasady są ustalone jasno, wiesz co musisz zrobić aby dostać mandat. Jeśli nie wiesz to odsyłam do taryfikatora. Nie lubie gdy ktoś patrzy na innych. Równo i sprawiedliwie nie było nigdy. Wiesz ile za co i albo ryzykujesz albo nie. Uda się do fajnie, nie uda się to płacisz. Policjant tak samo ale nie patrzy się na policjanta tylko na siebie. To nie jest tak że bycie policjantem załatwia sprawę, policjantów jest po prostu zbyt wielu a każdy człowiek jest inny. Możesz trafić będąc policjantem na również policjanta który cię zna i lubi albo który cię zna i nie lubi a każdy albo na służbistę albo na luzaka, nie ważne. Nie patrzymy na kogoś tylko patrzymy w taryfikator bo on jest taki sam dla wszystkich. Podejmujesz ryzyko to wiedz że zazwyczaj się udaje. Ale nie zawsze. Na tym polega ryzyko.

16
0
Napisz co o tym sądziszx