OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Płatny parking pod Kauflandem. Uważajcie na kary!

Wkrótce zostanie uruchomiony płatny parking przed marketem Kaufland. Jest to chęć zapewnienia miejsc dla klientów, których do tej pory często brakowało. Z tego parkingu często korzystają uczniowie z pobliskich szkół, a także pracownicy ze śródmiejskich punktów handlowych. Nierzadko także pozostawiali tu swoje pojazdy pracownicy i pasażerowie PKP.

+

Parking według regulaminu będzie czynny 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Pierwsze dwie godziny mają być bezpłatne. Każda kolejna godzina została wyceniona na 4 zł. Za brak biletu przewidziano karę w wysokości 50 zł. Prosimy zwracać uwagę by nie narazić się na niepotrzebną opłatę.

Obecnie jeszcze parkometry i znaki informacyjne zaklejone są czarną folią, a pracownicy nie mają informacji o dokładnej dacie wdrożenia opłat za postój.

134 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Qqq
2 lat temu

Przecież to prywatne parkingi, na podstawie jakich ustaw te mandaty?

Lol
odpowiada  pisiorex
2 lat temu

Przynosisz wstyd pisząc że wasze tereny, nie wiem co ty jeszcze robisz w Polsce jeszcze

Jarek
2 lat temu

Witam. Mieszkam na Śląsku .Bylem na święta w Ostrowie Wlkp.Zaparkowalem pod Kauflandów wziąłem bilet.Po zakupach podjechałem pod biedronkę tuż obok Kauflandu .Zrobilem zakupy w biedronce .Wychodze i szok mandat za brak biletu .Czemu .Okazalo się ze to 2 różne parkingi pomimo ze są razem.Osoba która wystawiła mi ten mandat była tak bezczelna ze śmiała mi się prosto w twarz mówiąc cytuje trzeba było czytać.
Ostrzegam wszystkich przyjezdnych uważajcie tam są dwa oddzielne parkingi.

pako
odpowiada  Hryzantem
3 lat temu

jakie tablice rejestruje ? bilet jest darmowy na 2godz i zanosisz go do auta, na drugim końcu parkingu – i według ciebie centralka wie który bilet jest od którego auta ? ty masz fantazje, przestań oglądać filmy dla dzieci….

Kolega
odpowiada  Hryzantem
3 lat temu

I bardzo dobrze

Parkometry
3 lat temu

Zapłaćcie abonament za parkowanie w Ostrowie i po problemie. Będziecie sobie stawać gdzie chcecie. A koszty- 70zł/miesięcznie dla pracowników i mieszkańców, 170zł/miesięcznie dla reszty. 70zł to chyba nie majątek jeśli ktoś pracuje w centrum miasta.

Pozdrawiam

Obserwator
odpowiada  Obserwator
3 lat temu

Zarabiam minimum, więc jeden dzień będę pracował na parking, czyli 70 złotych karta postojowa na preferencyjnych warunkach, jeśli znajdzie się dla mnie miejsce.

Żwirki
3 lat temu

I bardzo dobrze!!!

Neonazista wg Tuhn
3 lat temu

I tak dobrze, że przed niemieckim sklepem na parkingu nie będzie napisów nur fur Deutsche.

Hryzantem złocisty
odpowiada  Hryzantem
3 lat temu

Nie trzeba płacić wystarczy przed upływem dwóch godzin zamienić bilecik na nowy. Śmieszny jesteś !!

134
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x