Zwłoki mężczyzny na terenie byłej rzeźni

W czwartek około godziny 23:00 doszło do odkrycia zwłok na terenie byłej Rzeźni przy ul. Spichrzowej. Na tym terenie niegdyś miało powstać centrum handlowe. Rozpoczęły się prace rozbiórkowe. W ich trakcie urzędnicy wpisali teren na listę zabytków. Od tamtego czasu szpeci nasze miasto. Na obrzeżach ruin ostał się urokliwy budynek, w którym leżało ciało.

+

Wraz z rozpoczęciem nocy jeden z bezdomnych przyszedł do tego miejsca, służącego nie tylko jemu jako nieoficjalna noclegownia. W jednym z pomieszczeń zobaczył mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Powiadomił on służby ratownicze. Lekarz stwierdził zgon, a policja wraz z prokuratorem rozpoczęli oględziny.

Wstępnie wyklucza się udział osób trzecich. Dla pewności zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Mężczyzna miał około 50 lat i wyglądał na bezdomnego.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jack
5 lat temu

Mahle wspaniały zakład nie zamienię na żaden inny -:)))

Suzuki
5 lat temu

Tereny po rzeźni powinny zostać zrównane z ziemią wszak to smutne miejsce kaźni zwierząt, pamiętam jak przywieziono bydło do uboju i pijani pracownicy pałkami drewnianymi z uśmiechem na twarzy bili te biedne zwierzęta i kopali spędzając je z samochodu a jak one płakały czując że zbliża się ich koniec.

Marta
odpowiada  Suzuki
5 lat temu

Serce peka czytajac to :'(

Ek
5 lat temu

Może to ten bezdomny co podarował Rydzykowi samochód?

no1
5 lat temu

MAHLE postawi tam kolejną fabrykę żeby rozprzestrzeniać swój wyzysk i głodowe pensje.

mieszkaniec
odpowiada  no1
5 lat temu

nie można mieć pretensji do Mahle jako firma zagraniczna płaci najniższą krajową .Jeśli się godzisz na taka wypłatę do siebie miej pretensje

biznasmen
odpowiada  no1
5 lat temu

No to co powiesz cwaniaczku jak kilkaset osób stanie przed zakładem krzycząc z transparentami w poniedziałek że za 2000 netto we wtorek nikt do pracy im nie przyjdzie.. zacznijcie w końcu traktować ludzi poważnie i zacznijcie im płacić pieniądze które im się należą. To wy jesteście odpowiedzialni za plany miesięczne kwartalne oraz roczne ale jesteście również odpowiedzialni za to czy waszym sąsiadom żyje się choć trochę lepiej. Chyba że traktujecie ich przedmiotowo a plany kwartale na produkcji są czymś ważniejszym…

123
odpowiada  no1
5 lat temu

Jeśli praca nie odpowiada zawsze można ją zmienić, wziąść kredyt lub wyjechać za granicę – bynajmniej tak doradzał młodym Polkom na szczęście były już prezydent Komorowski z PO.

456
odpowiada  no1
5 lat temu

Pamiętam ten temat z kredytem, ale ukończenie studiów nie gwarantuje prace za biurkiem, a poza tymjeśli praca nie odpowiada zawsze można ją zmienić.

Roman
odpowiada  no1
5 lat temu

Nie tylko Mahlle płaci głodowe pensje, są tacy co płacą jeszcze mniej niestety. Z tego co wiem to w Mahlle nie jest tak źle jeśli chodzi o płacę i warunki pracy.

Tomasz
5 lat temu

Mogli wpisać to na listę zabytków ZANIM rozpocznie się rozbiórka. Teraz to mogą to zrównać z ziemią i rozsądnie zagospodarować. Bo takie straszydło jest niepotrzebne.

kefir
5 lat temu

Zgadzam się z Raszkowem.
Trochę czarnego humoru można. Ale smutna sprawa. Wieczny odpoczynek…RiP.

OSW
5 lat temu

Mahle to najwieksze gowno w ostrowie jakie moze byc zwykly wyscig szczurow i podpierdalanie kazdy kazdego na kazdym kroku zeby dupe przylizac a kierownictwo banda nieduczonych bucow

el
odpowiada  OSW
5 lat temu

Stara gadka szczura produkcyjnego.

danka
odpowiada  OSW
5 lat temu

Zawsze powtarzam swoim uczniom – uczysz się dla siebie . Rób tak , abyś nie musiał pracować pod pręgierzem . Po paru latach spotykam smutne twarze … i słyszę … miała Pani rację … , smutne , ale prawdziwe . Zwykle jest już za późno na refleksję .

kulson
odpowiada  OSW
5 lat temu

masz racje, kierownicy, jas,,,, i reszta to buce i wsioki,,,

Raszków
odpowiada  OSW
5 lat temu

Najlepiej usiąść i płakać, narzekać ale jeszcze jest 500+, MOPS.Tam Cie widzie.

mieszkaniec
5 lat temu

jak tam sprawa tego zabytku ? Już zamieciona pod dywan czy jeszcze nie ?

el
5 lat temu

Już dawno powinni to zrównać z ziemią a teren sprzedać MAHLE by wybudowali tam od strony krotoszyńskiej reprezentatywny budynek. Tym bardziej że są aspiracje tego zakładu do dużego ośrodka badawczo-rozwojowego

kefir
5 lat temu

Być może to ten sam, który sprezentował o.Tadkowi dwa samochody? Warto prześledzić ten trop.

23
0
Napisz co o tym sądziszx