Zwłoki mężczyzny na terenie byłej rzeźni

W czwartek około godziny 23:00 doszło do odkrycia zwłok na terenie byłej Rzeźni przy ul. Spichrzowej. Na tym terenie niegdyś miało powstać centrum handlowe. Rozpoczęły się prace rozbiórkowe. W ich trakcie urzędnicy wpisali teren na listę zabytków. Od tamtego czasu szpeci nasze miasto. Na obrzeżach ruin ostał się urokliwy budynek, w którym leżało ciało.

+

Wraz z rozpoczęciem nocy jeden z bezdomnych przyszedł do tego miejsca, służącego nie tylko jemu jako nieoficjalna noclegownia. W jednym z pomieszczeń zobaczył mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Powiadomił on służby ratownicze. Lekarz stwierdził zgon, a policja wraz z prokuratorem rozpoczęli oględziny.

Wstępnie wyklucza się udział osób trzecich. Dla pewności zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Mężczyzna miał około 50 lat i wyglądał na bezdomnego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jack
6 lat temu

Mahle wspaniały zakład nie zamienię na żaden inny -:)))

Suzuki
6 lat temu

Tereny po rzeźni powinny zostać zrównane z ziemią wszak to smutne miejsce kaźni zwierząt, pamiętam jak przywieziono bydło do uboju i pijani pracownicy pałkami drewnianymi z uśmiechem na twarzy bili te biedne zwierzęta i kopali spędzając je z samochodu a jak one płakały czując że zbliża się ich koniec.

Marta
odpowiada  Suzuki
6 lat temu

Serce peka czytajac to :'(

23
0
Napisz co o tym sądziszx