Bożena Budzik o sobie: Jestem bogata, piękna i zdrowa, ale przechodzę na emeryturę

Bożena Budzik, wieloletnia burmistrz Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce, zapowiedziała przejście na samorządową emeryturę. Podczas spotkania samorządowców z powiatu ostrowskiego, wystąpiła publicznie gdzie powiedziała o sobie, że jest bogata, piękna i zdrowa, ale już nie jest młoda.

+

Uzasadnienie jej decyzji bardziej jest powiązane z zarzutami prokuratorskimi, z których wynika, że mogła poddawać mobbingowi podlegających sobie pracowników. Czy tak faktycznie było, stwierdzi to sąd prawomocnym wyrokiem.

Przypomnijmy, że pod skargą na zachowanie Bożeny Budzik podpisało się 48 pracowników spośród 62 zatrudnionych w urzędzie. Zarzucili burmistrz znęcanie psychiczne, poniżanie i dyskryminację ze względu na płeć.

Bożena Budzik nie przyznała się do zarzucanych jej czynów i skorzystała z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Bożena Budzik jest burmistrzem Nowych Skalmierzyc od 20 lat.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Grand Prix - festiwal filmowy - zapowiedź
Subskrybuj
Powiadom o

50 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RADNY
6 lat temu

Kto zna historie powolania Bozeny do Urzedu niech przypomnij te chwile jak przywiezli w teczce gwiazde z Trkusowa..Bozena nic nie zrobila aby byl Voslloh Halfen Lazur a dzieki inicjatywie Pana Kazmierza Trafia do Skalmierzyc takie nazwisko jak Kaczmarek a stad Com 40 Pani Bozenko zaden sukces nooo przepraszam dzwonnica przy kosciele

Jan z Gminy
6 lat temu

Bozena to przyklad kariery Nikodema Dyzmy jej zachowanie znalem od lat Niech nadworny pseudohistoryk Skalmierzyc cos o tym napisze gaga

Zaxa
6 lat temu

Pan Mielczarek jest Sekretarzem. Wiceburmistrzem jest ktoś inny.

znajomy
odpowiada  Zaxa
6 lat temu

On byl tyle razy powolywany i odwolywany, że ludzie mogli stracić rachubę jaką sprawuje w koncu funkcję. tak naprawde w tej kadencji mielismy trzech vice burmistrzow a do konca kadencji jeszcze 9 miesiecy, wiec wiele moze sie jeszcze wydarzyc. oj dzieje sie w tej naszej gminie dzieje ?

Ksawier
6 lat temu

Pani Budzik żenująca wypowiedź. choć podziwiam za brak samokrytyki

mieszkaniec
6 lat temu

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko odejścia v-ce Zdzisława Mielczarka, bo inaczej nic sie nie zmieni.

poll
6 lat temu

ile trzeba wypic żeby to stwierdzić………haaaaaaaaaa

50
0
Napisz co o tym sądziszx