Przez rok nie złapano mordercy, który obciął ofierze genitalia

14 miesięcy minęło odkąd doszło do makabrycznej i tajemniczej zbrodni na terenie wsi Wronów w gminie Gizałki w powiecie pleszewskim. 57-letniego mężczyznę znaleziono w październiku minionego roku. Jak się okazało, ofiara miała obcięte genitalia z chirurgiczną precyzją. Sprawcy tego mordu do dzisiaj nie zatrzymano.

+

Obecnie Prokuratura z Ostrowa Wlkp. umorzyła sprawę, ponieważ śledztwo utknęło w martwym punkcie. Przypomnijmy, że zwłoki zostały znalezione o 6 rano, tuż po weekendzie. Niektóre czynności śledcze zlecono Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Przesłuchano kilkudziesięciu świadków. Stworzono także portrety psychologiczne sprawcy. Na nic się to jednak zdało, bo śledczy nie natrafili na podejrzanego lub ten odwrócił ich uwagę.

Sprawcy za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, czego następstwem była śmierć 57-latka, groziłoby do 12 lat więzienia. Jeżeli pojawią się nowe okoliczności, śledztwo zostanie wznowione.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolek
5 lat temu

Nikt od tak sobie nie kastruje drugiego człowieka, w dodatku tak wiekowego. Ofiara na pewno sobie czymś zasłuzyła

Andrzej B.
5 lat temu

Polski wymiar sprawiedliwości, super.
Ale niektórzy sądzą, że po co zmieniać coś co „dobrze” funkcjonuje …
I tak, tak możecie mnie jechać zaraz od zwolenników PiS itp.
Proszę bardzo.

komuszyn
5 lat temu

A może ten Morderca to Eunuch co stracił swoje klejnoty w wypadku co sprawcą była Ofiara albo mogła być to zemsta na Pedofilu

PS
5 lat temu

No bez jaj!!!!!!!!!

4
0
Napisz co o tym sądziszx