OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmigłowiec LPR zadysponowany do szkoły pod Ostrowem

W piątek przed południem zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szkoły we Wysocku Małym. Medycy mieli zająć się uczennicą, która zasłabła w szkole. Po chwili dojechała na miejsce karetka z lekarzem. Dziewczynkę przewieziono do ostrowskiego szpitala.

+

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
odpowiada  strażak
3 lat temu

Jak “na końcu” pogotowie? Przecież LPR to jest właśnie pogotowie.

strażak
3 lat temu

Najpierw wylądowali nie tam gdzie powinni, bo byli wzywani do szkoły a nie na osp w Małym,pózniej dwie jednostki straży Janków miał bliżej niż Wysocko ale to tak na marginesie nic nowego a na końcu pogotowie Brawo.

M
odpowiada  M43
3 lat temu

Oczywiście”BM”jest profesjonalistą w dziedzinie ratownictwa medycznego ,więc może oceniać takie akcje…Nie wiadomo,czy się śmiać,czy płakać nad takim połączeniem głupoty i przekonania o własnej wszechwiedzy.,

julek
3 lat temu

Kmiot jest najmądrzejszy i ma zawsze najwięcej do powiedzenia BRAWO RATOWNICY WIELKI SZACUN

MMM
3 lat temu

Czy wiadomo co z dzieckiem? Jaki jest jego stan?

Michał
3 lat temu

Czy wiadomo co z dziewczyną? Jaki jest jej stan?

..........................
3 lat temu

szkoda komentarza . ale fakt Wysocko ma ładne boisko czy lotnisko ? Prawidłowo w Wysocku nie ma żadnego boisko – a gdzie indziej np Przygodzice 3 sale, 3 boiska . Janków inna beczka – w RP tylko Lech Poznań ma wiecej obiektów sportowych – bogata wies czy radni zaradni a nie bezradni ot pytanie.. A w Wysocku maja obecnie lodowisko i lotnisko wiec dzieci maja sie bezpiecznie . Gratulacjie dla Rady Sołeckiej .

Jan
3 lat temu

Bardzo ryzykowne to lądowanie.

mieszkaniec
odpowiada  zza
3 lat temu

Nie wylądował na lądowisku ponieważ jest ono tylko na papierze. To boisko nie jest już boiskiem to jest pozarastany podmokły teren przypominający bardziej nieużytki

Tomasz
odpowiada  jurek
3 lat temu

A jurek to kolejna menda społeczna, która potrafil tylko zgrywac cwaniaka przez Internet. Jak by to było twoje dziecko zrozumial byś jak szybka jest pomoc.
A teraz idź i weź pomóc mamie sprzątać na święta:]

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x