OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mikołajkowe wizyty w szpitalu

Policyjny Pyrek i starosta złożyli wizytę dzieciom, które w przedświątecznym czasie leczą się na oddziałach dziecięcych w ostrowskim szpitalu. Poniżej fotogaleria z obydwóch spotkań z pacjentami.

+

Starosta ostrowski Paweł Rajski złożył życzenia najmłodszym i przekazał małe powiatowe miśki.


Sierżant Pyrek-maskotka wielkopolskiej Policji wraz z policjantami odwiedził małych pacjentów ostrowskiego szpitala. Były odblaskowe prezenty, słodycze i dużo uśmiechu. Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu powodów do radości.

Maskotka wielkopolskiej Policji – sierżant Pyrek oraz policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odwiedzili dziś dzieci przebywające w ostrowskim szpitalu.

Podczas wizyty „mikołajkowy” sierżant Pyrek, obdarował najmłodszych drobnymi upominkami i elementami odblaskowymi. Wizyta mundurowych, a przede wszystkim sierżanta Pyrka sprawiła dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu powodów do radości.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gosia
2 lat temu

to bardzo bobry gest

Ala
2 lat temu

Tak oddział neurologi to masakra tez sie przekonalam.

M.
2 lat temu

Czy Mikołaj Rajski odwiedził chorych na Neurologii?Czy widział w jakich warunkach przebywają tam chorzy i pracuje personel medyczny? Warto tam pójść i zobaczyć również z telewizją.

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x