Wypadek w Górznie. 7 podróżujących, w tym 2 dzieci

Udostępnij
Tweet

Do niebezpiecznego wypadku doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 11. W miejscowości Górzno kierowca Opla Vectra uderzył w Toyotę Previę. Pięć osób odwieziono do ostrowskiego szpitala, w tym dwoje dzieci. 

+

Kierowca Opla jechał z dużą szybkością od strony Ostrowa Wlkp. Na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i po zjechaniu na przeciwny pas ruchu uderzył w narożnik Toyoty, którą podróżowała 6-osobowa rodzina (dziadkowie, rodzice i dwoje dzieci). Poszkodowani są mieszkańcami Mikstatu. Samochód sprawcy wypadł z drogi i dachował. Po zatrzymaniu się kołami do góry, kierowca o własnych siłach opuścił uszkodzony pojazd.

Według świadków nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Nieoficjalnie mówi się, że jest to pracownik jednej ze spółek PKP w Ostrowie Wlkp.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M....
6 lat temu

Był pijany poprostu i wyprzedzał na zakrecie to jedne z przyczyn wypadku. Mógł zabić całą rodzinę?? licze że prawo będzie w jego przypadku tak surowe że już nigdy nie wsiądzie za kierownicę. Alkohol odbiera rozum-dlaczego ludzie tego nie rozumieja tylko musi stać się tregadnia…

Wściekły
6 lat temu

To co ludzie na drogach odwalają to szkoda gadać! Połowie bym uprawnienia odebrał!

Piękny Roman
6 lat temu

Ludzie ze Szczurawic mówią że mial juz prawko zabrane za wódeczke.

driver of vectra
6 lat temu

vectre sie wyklepie

!!!
6 lat temu

Sprawdzał prawa fizyki…

BeMeWu
6 lat temu

I jeszcze kombiakiem. Trzeba mieć łeb zryty, żeby takim autem zapierd…ć po łuku.

23
0
Napisz co o tym sądziszx