Zamykają Kino Komeda przed ważną premierą

Udostępnij
Tweet

Ostrowskie Kino Komeda przejdzie remont i to w czasie oczekiwania na ważną premierę filmową: „Gwiezdne Wojny – Ostatni Jedi”. Odświeżanie wnętrza potrwa 2 tygodnie od 8 do 22 grudnia. Przez ten czas nie będzie można korzystać z sali kinowej.

+

W ramach remontu zostaną odmalowane ściany w sali kinowej. Całość remontu ma kosztować 85 tysięcy złotych. Około połowa tej kwoty będzie pochodzić z dotacji. 40 tysięcy trafi z dotacji Polskiego Intytutu Sztuki Filmowej, a 45 tys. pochodzić będzie ze środków Ostrowskiego Centrum Kultury.

Warto wspomnieć, że jest to jedyne kino w Ostrowie Wlkp., a Galeria Ostrovia, która rok temu zapowiadała rozbudowę o część kinową, nie dość że tego nie zrobiła, to także od długiego czasu nie odpowiedziała na pytanie dziennikarskie w tym zakresie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pożar podczas prac rolnych (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol3414
6 lat temu

A czy jakiś fan „Gwiezdnych wojen” brałby na poważnie możliwość obejrzenia premiery w Komedzie? Prędzej do Kalisza pojedzie lub do Poznania.

turysta
6 lat temu

Pokoje hotelowe w KOMEDZIE tez należałoby odświeżyć .

kumciąż
6 lat temu

a może uda sie zabrac kase drugi raz jak kiedys na remont dachu?

Arturro
6 lat temu

Mam wrażenie , że tutaj piszą same trolle z Kalisza, bo jak inaczej można nazwać psioczenie na własne kino i namawianie do zamknięcia, oraz wybierania się na seanse do Kalisza.. SZOK

ramzes smażony
odpowiada  Arturro
6 lat temu

To masz złe wrażenie.Do kina to „Komedzie” duzo brakuje Szanowny Panie.Nie.Nie mam na mysli „mutipleksów” ale począwszy od repertuaru aż po atmosfere i wygląd nasze „kino” jest do doopy.Wchodzisz do „Komedy” zimno ciemno szatnia nieczynna,fontanna bez wody,brudno.Repertuar to juz inna bajka – rządzi dystrybutor czy własciciel kina.Jak premiera i kasowy film to „leci” dwa tygodnie non stop (3 razy dziennie) i nic wiecej.W sali kinowej – ekran do wymiany,fotele jak w autobusie „pekaesu” ,na scianach wilgoc.taka jest bolesna prawda.Więc to nie „trolle” tylko mieszkancy Ostrowa pisza poniewaz musza jezdzic do Kalisza na „dobre kino”.Pamietam jak sie chodził na filmy do kina: „Słońce” .”Roma” lub na DKF do Domu Kultury 🙂 Pozdrawiam

Arturro
odpowiada  Arturro
6 lat temu

ekran do wymiany ? a to niby dlaczego ? buahah Wilgoć na ścianach ? byłem parę dni temu nie widziałem, brudno to tak ,ale właśnie po to jest remont…

Miszcz
odpowiada  Arturro
6 lat temu

Na scianach pod sufitem wilgoć i zacieki.Na klatce schodowej to samo.

Ara
6 lat temu

Nie remontuja – ŹLE.
A jak remontuja – TEŻ ŹLE.
JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ 😛

Koderasta
6 lat temu

Do kina, muzeum i na festyny miejskie czy dożynki nie chodzę, a do teatru, to już w ogóle. No chyba, że na spektakl „Klątwa”.

Jan
6 lat temu

Trzeba było wezwać Katarzynę Dowbor z programu „Nowy dom” z jej ekipą. Kino zostałoby odnowione przez 5 dni za darmo.

obserwator
6 lat temu

Remont to coś znacznie więcej niż pomalowanie ścian. I taki prawdziwy remont jest ostrowskiemu kinu potrzebny. Budynek jest na terenie objętym rewitalizacją, ale program rewitalizacji remontu kina nie przewiduje. Jest za to remont sali sesyjnej i amfiteatru. No i oczywiście komitet do spraw rewitalizacji.

26
0
Napisz co o tym sądziszx