Młodzi ludzie zatrzymani z dopalaczami, marihuaną i amfetaminą

Policjanci w ostatnim czasie zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i dopalacze. W ostatnim czasie policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali kolejne osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków.

+

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, w ubiegłą sobotę, 28 października zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie ponad 9 gramów marihuany. Kolejne narkotyki znaleziono u 21-latka- mężczyzna posiadał woreczek z marihuaną. Wczoraj, 1 listopada został zatrzymany 18-latek, u którego policjanci znaleźli amfetaminę; z kolei 25-latek odpowie za posiadanie marihuany.

W ręce kryminalnych wpadł też 19-latek z dopalaczami, natomiast dzielnicowi zatrzymali 22-latka, który miał przy sobie marihuanę.

Przypominamy, że posiadanie jakiejkolwiek ilości narkotyków jest zabronione.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności.

CZYTAJ  6 osób poszkodowanych w zderzeniu busa i osobówki (ZDJĘCIA)

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
5 lat temu

Walka z handlem narkotykami to walka z wiatrakami, marnowanie pieniędzy podatnika na policyjne etaty i budowanie fortun gangsterów. Ogólnie zmowa gangsterów i twórców prawa.

erdi
5 lat temu

Młodzi się bawią:-)

Xde
odpowiada  erdi
5 lat temu

Pewnie na dyskotekach Magnes, Venus

Janusz
5 lat temu

A czy nasi wspaniali stróże prawa złapali w ciągu ostatnich 12 miesięcy chociaż jednego dilera?Czy tylko łapią tych co na własny użytek coś tam drobnego posiadają?

pos
odpowiada  Janusz
5 lat temu

Za słabo przesłuchują tych małolatów. Paralizatorem po jajach i zaraz powie od kogo kupił.

5
0
Napisz co o tym sądziszx