Dyskryminacja pod Kauflandem?

Udostępnij
Tweet

Tyle się mówi o niesprawiedliwym traktowaniu ojców w polskich sądach przy orzekaniu o opiece nad dziećmi. Najczęściej trafiają one pod opiekę matki. O innym przykładzie nierównego traktowania można dowiedzieć się ze znaków informacyjnych pionowych pod ostrowskim marketem Kaufland. Z tabliczki wynika, że miejsca zlokalizowane blisko wejścia do sklepu przeznaczone są dla matek z dziećmi. Internauta pyta za naszym pośrednictwem: „ojciec z dzieckiem nie może zaparkować na jednym z miejsc parkingowych przy Kauflandzie?” Zapytaliśmy sieć sklepów.

+

„Miejsca parkingowe oznaczone jako rodzinne Kaufland stworzył zarówno dla całych rodzin, jak i matek lub ojców, bądź innych opiekunów, którzy przyjeżdżają na zakupy z małym dzieckiem lub dziećmi. Dotychczasowe oznaczenie na parkingu w Ostrowie Wielkopolskim zostanie wyposażone w uniwersalne oznakowanie rodzinnych miejsc parkingowych. Co więcej, Kaufland jest w trakcie prac, których celem jest wprowadzenie na parkingach przy wszystkich marketach sieci w całej Polsce takich właśnie uniwersalnych oznaczeń.

Pozdrawiamy
Biuro Prasowe Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.”

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZNAK
6 lat temu

DLACZEGO DLA MIEJSCU DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO JEST TYLKO NARYSOWANA OSOBA NA WÓZKU A NIE NP. O LASCE CZY BEZ NOGI, RĘKI ITD? CZY OSOBA SIEDZĄCA NA WOZKU JEST PŁCI MESKIEJ ?CZY NIE POWINNO DORYSOWAĆ SIĘ POSTACI DRUGIEJ WERSJI ZE SPÓDNICĄ ?
JUŻ NIE WSPOMNĘ O ZNAKU C-16 PRZECIEŻ TAM JEST NARYSOWANY TYLKO MĘŻCZYZNA KOBIETA MA CHODZI C DROGĄ?
UWAŻAM POWAŻNIE ŻE JEST TO DYSKRYMINACJA

Aga
6 lat temu

brak miejsc parkingowych odstrasza klientów. Ja wielokrotnie wycofałam się z zakupów, gdy objeżdżając cały parking nie znalazłam miejsca. Ktoś powinien zrobić z tym porządek!!!

Andrzej
6 lat temu

Pod Kauflandem w Czechowicach już zmieniono na oznakowanie dla ojca i matki. Brawo JA

Zasada - on
odpowiada  Andrzej
6 lat temu

Czyli babcia i dziadek mogą czuć się dyskryminowani. Brawo ty! …………

28
0
Napisz co o tym sądziszx