OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dyskryminacja pod Kauflandem?

Tyle się mówi o niesprawiedliwym traktowaniu ojców w polskich sądach przy orzekaniu o opiece nad dziećmi. Najczęściej trafiają one pod opiekę matki. O innym przykładzie nierównego traktowania można dowiedzieć się ze znaków informacyjnych pionowych pod ostrowskim marketem Kaufland. Z tabliczki wynika, że miejsca zlokalizowane blisko wejścia do sklepu przeznaczone są dla matek z dziećmi. Internauta pyta za naszym pośrednictwem: “ojciec z dzieckiem nie może zaparkować na jednym z miejsc parkingowych przy Kauflandzie?” Zapytaliśmy sieć sklepów.

+

“Miejsca parkingowe oznaczone jako rodzinne Kaufland stworzył zarówno dla całych rodzin, jak i matek lub ojców, bądź innych opiekunów, którzy przyjeżdżają na zakupy z małym dzieckiem lub dziećmi. Dotychczasowe oznaczenie na parkingu w Ostrowie Wielkopolskim zostanie wyposażone w uniwersalne oznakowanie rodzinnych miejsc parkingowych. Co więcej, Kaufland jest w trakcie prac, których celem jest wprowadzenie na parkingach przy wszystkich marketach sieci w całej Polsce takich właśnie uniwersalnych oznaczeń.

Pozdrawiamy
Biuro Prasowe Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.”

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZNAK
2 lat temu

DLACZEGO DLA MIEJSCU DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO JEST TYLKO NARYSOWANA OSOBA NA WÓZKU A NIE NP. O LASCE CZY BEZ NOGI, RĘKI ITD? CZY OSOBA SIEDZĄCA NA WOZKU JEST PŁCI MESKIEJ ?CZY NIE POWINNO DORYSOWAĆ SIĘ POSTACI DRUGIEJ WERSJI ZE SPÓDNICĄ ?
JUŻ NIE WSPOMNĘ O ZNAKU C-16 PRZECIEŻ TAM JEST NARYSOWANY TYLKO MĘŻCZYZNA KOBIETA MA CHODZI C DROGĄ?
UWAŻAM POWAŻNIE ŻE JEST TO DYSKRYMINACJA

Aga
3 lat temu

brak miejsc parkingowych odstrasza klientów. Ja wielokrotnie wycofałam się z zakupów, gdy objeżdżając cały parking nie znalazłam miejsca. Ktoś powinien zrobić z tym porządek!!!

Zasada - on
odpowiada  Andrzej
3 lat temu

Czyli babcia i dziadek mogą czuć się dyskryminowani. Brawo ty! …………

Andrzej
3 lat temu

Pod Kauflandem w Czechowicach już zmieniono na oznakowanie dla ojca i matki. Brawo JA

123
odpowiada  Suzuki
3 lat temu

Dokładnie, tyle idealnego terenu pod parking tam jest.
Już jak nie chcą inwestować nie wiadomo ile w układanie kostki itp. to wystarczyło by utwardzić ten teren jakimś kamieniem/tłuczniem i też było by spoko.

telewidz
odpowiada  c
3 lat temu

Można kupić.Do deptania można nawet wynająć „kolarza” lub „galeriankę”.
Dla każdego coś miłego.

c
3 lat temu

czy wie ktoś, czy w kauflandzie można kupić pedały rowerowe? .. pytam poważnie

Zasada - on
3 lat temu

Zasada jest prosta jak chcesz się do czegoś przyczepić to się przyczepisz. Jestem w szoku, że jakaś osoba poczuła się urażona czy dotknięta tym znakiem. Pozdrawiam cię czule mam nadzieje, że to jedyny problem w twoim życiu. Warto też czasami odwiedzić psychologa i porozmawiać o swoich problemach – świat jest brutalny i ciężki szczególnie przy Kauflandzie.

Suzuki
3 lat temu

Przy Kauflandzie jest wymarzone, dobrze zlokalizowane miejsce aby zrobić potężny parking.

1984
3 lat temu

Warto zainteresować się także organizacją ruchu na parkingu. Nie wiem, ile do tej pory było tam stłuczek, ale niektórzy nie potrafią tam jeździć. Zasada zachowania się na skrzyżowaniu równorzędnym jest dla nich zupełnie obca.

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x