Próbował utopić się w studni

W minioną sobotę, 68 letnia kobieta zgłosiła, iż jej 69 letni mąż, leczący się na depresję – próbuje utopić się w przydomowej studni. Do tragedii nie doszło dzięki policjantom, którzy uratowali niedoszłego topielca.

+

W dniu 21 października 2017 roku, dyż. Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, otrzymał zgłoszenie od 68 letniej mieszkanki Ostrzeszowa, iż jej 69 letni mąż, leczący się na depresję, próbuje popełnić samobójstwo. Zdarzenie rozgrywało się na przedmieściach Ostrzeszowa. Około godz. 11.30, kiedy 68 latka powróciła z cmentarza do swojego domu, nie mogła odnaleźć męża. Zaniepokojona, sprawdziła obejście wokół domu, następnie ogród, gdzie w studni odnalazła męża.

Na miejsce przybyło czterech funkcjonariuszy, dwóch z Wydziału Ruchu Drogowego oraz dwóch z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego. Dzięki szybkiej akcji, wyziębionego i odrapanego mężczyznę wyciągnięto ze studni. Pomimo wychłodzenia organizmu, jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Jednakże ze względu na stan psychiczny 69 latka, udzielono mu pomocy psychiatrycznej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
WOT
6 lat temu

tez mam depresje i nie radze sobie z nia 🙁

Vladimir Putin
odpowiada  WOT
6 lat temu

To idź do wojska to pomaga wyżyjesz sie

senior
6 lat temu

Ile wody było w studni?

KODerasta
6 lat temu

Facet nie wytrzymał dobrej zmiany. Jedni się podpalają, a inni się topią i to we własnej studni. Ilu jeszcze desperatów targnie się na swoje życie dopóki PO i PSL nie odzyska władzy?

morgi
odpowiada  KODerasta
6 lat temu

Trzeba być po..em żeby takie coś łączyć z polityką.

123
odpowiada  KODerasta
6 lat temu

Taaa, najlepiej jak to radził na szczęście były już prezydent Polski, jeśli się nie podoba to wyjedź za granicę lub zmień pracę, weź kredyt.
Nie rób sobie żartów z takich poważnych rzeczy, myślisz, że za czasów afer platfusów nie było samobójstw ?!

7
0
Napisz co o tym sądziszx