Prokurator bohatersko uratowała tonącą

Niedzielny spokojny wieczór w Raszkowie zamienił się w dynamiczną akcję ratowniczą. Po godzinie 19:00 pod numer alarmowy 112 zadzwoniła kobieta informując, że zamierza się utopić. Przekazała informację, że weszła już do wody w zbiorniku pod Raszkowem. W międzyczasie na spacerze była Zastępca Prokuratora Rejonowego Alina Poczta, która podjęła bohaterską akcję ratowniczą.

+

Zanim na miejsce akcji dojechały wozy straży pożarnej z Ostrowa Wlkp. i Raszkowa, na szczęście na spacerze była Pani Prokurator Alina Poczta z małym pieskiem wabiącym się „Dolar”. W półmroku dostrzegła kobietę stojącą w wodzie. Nie zastanawiając się, weszła odważnie do zimnej wody. Następnie chwyciła ją i nie pozwoliła, by kobieta weszła głębiej. Niedoszła samobójczyni mówiła, żeby jej nie ratować.

Gdy strażacy przybyli na miejsce, niedoszła samobójczyni mówiła o dzieciach. Pojawiło się podejrzenie, że mogła wejść z co najmniej jednym dzieckiem do wody. Ratownicy ze straży pożarnej natychmiast ruszyli do wody i zaczęli przeczesywać dno zbiornika. Funkcjonariusze podjechali pod adres zamieszkania kobiety by sprawdzić czy w domu przebywa jej potomstwo. Na szczęście dzieci były bezpieczne. Strażacy podjęli decyzję o zakończeniu akcji w wodzie i odwołali także przyjazd sekcji wodnonurkowej z Konina. Dodajmy, że na dworze było 8 stopni Celsjusza.

CZYTAJ  Ford roztrzaskany po kontakcie z renault

55 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbychu
5 lat temu

Może ze dwa???

Zbychu
5 lat temu

Wino na progu trzepniemy???

arek arkanowcz
5 lat temu

Wszystko wszystkim ,ale prokurator i pies wabiący się”dolar” no i wszystko jasne….

D.
5 lat temu

Dolar to najważniejsza część artykułu.

Xd
5 lat temu

Kiedy widzisz gdy ktoś bierze ostatnią kiełbasę na promocji przed Tobą…

Pinekk
5 lat temu

Jakie życie takie schody

Pinekk
5 lat temu

Stara się umyła chyba co bydzie

Xyz
5 lat temu

Córy to Ale rakiety mają mnmm

On
5 lat temu

To wszysko pokazowka i tyle tak to jest jak sie pije

55
0
Napisz co o tym sądziszx