OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek: poszkodowane niemowlę i chłopiec z zakrwawioną twarzą

W piątek ok. godziny 13:00 doszło do poważnego wypadku trzech aut na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego/Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim. 3 osoby zostały poszkodowane, w tym niemowlę i ok. 10-letni chłopiec.

+

Sprawczyni wjechała na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła i uderzyła w dwa kolejne auta. Do wypadku wysłano straż pożarną, karetki pogotowia i policję.  Poszkodowany chłopiec miał zakrwawioną twarz.

Sprawczyni jechała Oplem Corsą. Jednym z poszkodowanych jest obywatel narodowości romskiej z Opla Vectry. Ostatni samochód biorący udział w zdarzeniu to Citroen C3.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
XXI
3 lat temu

To nie dzastin tylko dzako z poznańskiej

Lucyfer
3 lat temu

Sobota…. obywatel Driver nie zadał swojego kluczowego dla sprawy pytania zatem można sądzić, że w tym wyjątkowym dniu nie jest w najlepszej formie.

Remik
3 lat temu

Nie wszystkich Romów można mierzyć jedna miarka ale ten Drzastin zasługuje na pogardę ma piękna żonę i dziecko a on co dzień cpa pali to gowno a co najgorsze zdradza żonę a mówi że na siłownię jeździ

Remik
3 lat temu

Ten cygan to Drzastin co dzień nacpany jeździ kiedy Policja zrobi mu testy przy kontroli chyba że bierze w łapę

M
odpowiada  M
3 lat temu

Wiem co to czujniki w ulicy….Nie sądzisz, że to dziwne, że to już kolejny dosyć poważny wypadek na tym skrzyżowaniu? Zbieg okoliczności? Nie sądzę….

xxa
odpowiada  M
3 lat temu

a wiesz do czego służą czujniki w ulicy?

E49 meister
3 lat temu

corsa do sprzedania na części?

karku
odpowiada  bahtale roma.
3 lat temu

kradzież i pobieranie zasiłków za granicą nazywasz ciężką pracą? ani zlotowki nie zarobiliscie uczciwie tylko kraść umiecie

M
3 lat temu

Na tym skrzyżowaniu te światła to są dziwnie ustawione. Ile razy jest tak że zapala się czerwone i po chwili zielone… Dziwne….

mac
3 lat temu

elvis zebys zjadł moje pierdzenie

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x