Kolejny pożar stodoły. Czy jest to kolejne dzieło podpalacza?

Dzisiejszej nocy doszczętnie spłonęła stodoła w miejscowości Jaskółki (gmina Raszków). Niewykluczone, że jest to kolejne dzieło podpalacza, któremu przypisuje się wcześniejsze podpalenia.

+

Straż pożarna została powiadomiona o godzinie 3:00. Do gaszenia pożaru zadysponowano 9 wozów, w tym: OSP Raszków, OSP Korytnica, OSP Radłów, OSP Szczurawice, OSP Jaskółki, OSP Janków Zaleśny, OSP Moszczanka i PSP Ostrów Wielkopolski. Do godzin porannych trwało porządkowanie terenu.

fotografie: JOT KSRG Raszków

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Opalali się na Piaskach
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
6 lat temu

Miałem okazję kiedyś zobaczyć instalację elektryczną w takiej stodole… Można przypuszczać, że w większości przypadków nie jest lepiej. Masaakra!!! Rozumiem, że może kogoś nie stać na wymianę kompleksową instalacji, ale wywalone przewody, kurz dookoła. Prosi się o tragedię. Teorię o podpaleniu można traktować jak domysł medialny. Radzę sprawdzić stan techniczny instalacji ponieważ ubezpieczyciele sobie znanymi metodami potrafią zakwestionować przyczynę szkody.

Fix
odpowiada  ...
6 lat temu

na co kłapiesz dziobem sugerując że to wina instalacji…..skoro ubezpieczyciele mają sposoby to zostaw to im…żeby tylko Tobie się nic nie spaliło bo różnie to może być skomentowane…i przyjemnie nie będzie….

jan
odpowiada  ...
6 lat temu

Czy byłeś w tej stodole …. bo widzę ze głupoty wypisujesz byłem i widziałem jak tam było bramy wszystko porobione oraz nowa elektryka więc proszę zastanów się co piszesz szkoda ludzi i całego ich dobytku pracowali ileś lat na to co mieli . a wiem że były jakieś ślady od auta czyli ktoś musiał podpalić

ale
6 lat temu

🙁

OSP
6 lat temu

Jak bym dorwał takiego podpalacza to gnoja bym spalił żywcem… Jak trzeba mieś nasrane w głowie, żeby podpalić kogoś dobytek gościowi co jest bardzo bardzo w porządku ! jak to się mówi półtora gościa z Gospodarza!!! No i jaki widzi podpalacz w tym cel!!! Niech się ogarnie i sam się podpali lub niech pójdzie do białego domku

PS
odpowiada  OSP
6 lat temu

Chłopie,przeczytaj coś nabazgrał i zastanów się nad swoim tym, czy nie powinniście iść razem z tym podpalaczem do „białego domku”

Suzuki
odpowiada  OSP
6 lat temu

Cel podpalacza jest taki że podpala, obserwuje dla siebie z bezpiecznej odległości i się onanizuje w tym czasie bo ta sytuacja go podnieca.

koniuszko
6 lat temu

mateusz powraca! ave szczena! ave kresek!

Maciek Szczur
odpowiada  koniuszko
6 lat temu

Wywołałeś go, szczena wraca i idzie po ciebie! Miarka się przebrała

9
0
Napisz co o tym sądziszx