Wypadek pod obwodnicą Ostrowa (wideo)

Udostępnij
Tweet

W czwartek kilkanaście minut po godzinie 19:00 doszło do wypadku pod obwodnicą Ostrowa Wlkp. na drodze krajowej nr 25. Wewnętrznym pasem jechała Toyotą 26-letnia kaliszanka. Środkowym pasem jechało BMW, a pasem rozbiegowym wjeżdżała cysterna. Nagle kierująca Toyotą, będąc na równi z BMW straciła kontrolę nad autem i wpadła w poślizg. Jej samochód przed BMW uderzył przodem w barierę, a następnie po obróceniu się auto uderzyło tylnym lewym narożnikiem.

+

Na osobówce nie było innych śladów świadczących o kontakcie z innym pojazdem. Jedna z hipotez mówi, że kierowca BMW jadąc środkowym pasem mógł chcieć zjechać na lewy pas by zrobić miejsce dla cysterny. BMW zaczynając manewr zmiany pasa, mógł zmusić kierującą Toyotą do nerwowych ruchów kierownicą. Dodajmy, że kierowca BMW widząc, że doszło do wypadku, odjechał w stronę Kalisza. Prawdopodobnie było to BMW serii 7.

Kobieta kierująca BMW zgłosiła się na policję około godziny 20:00.

Poszkodowana to 26-letnia kaliszanka, która za 2 tygodnie ma wziąć ślub. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Radny zmienił polityczne barwy
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
45
5 lat temu

Popieram obserwatora zbyt szybko jechali

Obserwator
5 lat temu

Ewidentnie widac, ze „poszkodowana” jechala bardzo szybko, nie widac, zeby hamowala…. W sumie na filmiku BMW jedzie swoim pasem, ciezarowka z impetem zjezdza z góry… Dla mnie winni są wszyscy 3. Ciężarówka za zbyt agresywny zjazd, a obie panie za nie zachowanie szczególnej ostrożności. Niemniej jednak, „poszkodowana” jadac lewym pasem (ktory sluzy do wyprzedzania) powinna zachować szczególną ostrożność.. Poza tym „poszkodowana” musiała byc za BMW bo gdyby była na jej wysokości to obie by się zderzyły… więc widząc co się dzieje zdążyła by wyhamować… Ale jechała ZA SZYBKO!

45
5 lat temu

Panika!!!!

88
5 lat temu

mam pytanie kto naprawdę prowadził to BMW i dlaczego nie zatrzymał się od razu

Ziomal
5 lat temu

Driver a co ty myslisz ze nie zbadali to bylo pierwsze jak sie stawila na komisarat

driver
5 lat temu

Czy sprawczyni została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i czy badanie dało wynik pozytywny?

czytelnik
5 lat temu

Zbyd szybko jechala i spanikowała to mormalne u kobiet

Maja
5 lat temu

A do tej histori ma slub wspolnego kogo obchodzi ze kierowca Toyoty mial wziac slub

Lechu
5 lat temu

kur….. – jeżdżą debile lewym pasem na 2 pas mówce – Al. W. Polskiego w Ostrowie — poczytaj sobie debilu jeden z drugim – po co służy lewy pas na na 2 pas mówce – a nie cały czas go tarasujesz i robisz korki – zjedź na prawy pas po wyprzedzeniu

Obserwator
odpowiada  Lechu
5 lat temu

Lechu, jak już zmienisz pas na „2 pas mówce” na prawy, to skręć przy okazji do „pod stawówki’ przy tej ulicy na korepetycję z „pol skiego’.

ja
5 lat temu

ale sms-a udało się wysłać

11
0
Napisz co o tym sądziszx