Konsultacje społeczne – uchwała krajobrazowa

Udostępnij
Tweet

Od 26 września do 26 października 2017 r. będą trwały konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń.

+

W ramach konsultacji zorganizowane zostaną otwarte spotkania z mieszkańcami miasta:
– 6 października 2017 r., godz. 17.00, Ratusz,
– 20 października 2017 r., godz. 18.00, Ratusz,
– 24 października 2017 r., godz. 17.00, Ratusz.
– Zachęcam do przekazywania opinii i uwag w ramach trwających konsultacji społecznych oraz aktywnego uczestnictwa w organizowanych spotkaniach – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą przekazywać swoje opinie i uwagi za pośrednictwem opracowanego formularza konsultacyjnego.

Wypełnione formularze konsultacyjne można przekazać:
– drogą elektroniczną poprzez wypełnienie interaktywnego formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.umostrow.pl
– drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected], wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne”;
– faksem na nr (62) 591-82-06;
– drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski (istotna jest data wpływu);
– bezpośrednio w Urzędzie Miejskim al. Powstańców Wielkopolskich 18, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, pokój 321;
– w trakcie spotkań konsultacyjnych w ostrowskim Ratuszu.

OBWIESZCZENIE

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Radny zmienił polityczne barwy
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
75thecrow
5 lat temu

W dobie mediów wszelakich zalewającą reklamę zewsząd na bilbordy nikt nie zwraca uwagi chyba że na zasadzie wkurzenia jak zaśmiecają krajobraz

chiken
5 lat temu

tylko reklamy pow 12m2 tzw. duże szmaty / reszta do usunięcia.

Ferdynand
5 lat temu

Reklamy reklamami, ale jak znów Ostrów zaleje wizerunek Krysztofiaka z dzieckiem albo facjata Herwicha, to nie „wyczymie”!

Kamil
5 lat temu

Kraj piękny tylko reklamy k*rwy 😉
Z tymi reklamami na każdym płocie i przy każdej drodze jest tak samo jak z reklamami na autobusach – jest tego kiczu tak dużo, że i tak nikt tego nie czyta i nie zwraca uwagi.

hadwao
5 lat temu

Tak właściwie to po co nam ci prywaciarze są potrzebni z tymi swoimi reklamami .Mamy 500 + ,mamy emerytury .mamy pensje urzędnicze .

Tom
5 lat temu

Gdyby w naszym pięknym kraju zaśmieconym przez reklamy wyciąć wszystkie banery i sprzedać je na złom, to byłyby z tego miliardy!!!

Tom
5 lat temu

Wszystkie reklamy na płotach, słupach itd. itp. powinny zniknąć! Polska to jeden wielki śmietnik reklamowy. Wjeżdżając do Zakopanego nie widać gór tylko same reklamy! Jestem za całkowitą likwidacją wszelkich reklam, afiszy, banerów etc.

ANDY
5 lat temu

Po co w ogóle są reklamy i billboardy w dobie internetu i smartphone’ów?
Praktycznie zdelegalizować wielkoformatowe siatki reklamowe. Niech się pojawiają tylko na rusztowaniach i tylko na czas udokumentowanego remontu budynku, a po jego zakończeniu kolejną będzie można powiesić dopiero po kilkuletniej przerwie..
Mam nadzieję, że nowe przepisy będą dużym krokiem od „NIEŁAD” w kierunku „ŁAD”
i wprowadzone bez okresu przejściowego !!!Ciekawe jak wypadną wyniki konsultacyjne.
Oby konsultacje nie były tak przeprowadzone jak rządowe tzw „konsultacje”…..

8
0
Napisz co o tym sądziszx