OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

UWAGA! Pilnie potrzebna krew. Krytyczny poziom zapasów

Bardzo niskie zapasy krwi są na naszym terenie. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu apeluje o oddawanie krwi. Faktycznie gdy się spojrzy na graficzne wskaźniki aktualnych zapasów krwi, wiele grup ma krytycznie niski stan.

+

krew-pazdziernik2016

Ostrowianie mogą oddawać krew w budynku przychodni specjalistycznych przy ostrowskim szpitalu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:00. Na dzień oddania krwi otrzymujemy zwolnienie z pracy lub usprawiedliwioną nieobecność w szkole.

Dodatkowo w piątek 14 października przyjedzie specjalny autobus, który zaparkuje przy Banku Ochrony Środowiska obok Urzędu Miejskiego. Tam będzie można oddać krew w godzinach 8:30 do 12:30.

Czy możesz oddać krew i pomóc drugiej osobie dowiesz się po lekturze na tej stronie: http://krwiodawstwo.kalisz.pl/informacje-dla-krwiodawcow/dlaczego-warto-oddac-krew/

Robert Lewandowski zaprasza do oddawania krwi:

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miszcz
4 lat temu

Może weźcie krew od tej nędznej imitacji człowieka Szymona K. co zabija ludzi pod dyskoteką i pod protekcją swojej mamusi i tatusia dostaje wyrok-zakaz chodzenia na dyskotekę. Może od niego weźcie najlepiej całe 6 litrów. Coś cicho na tym portalu o tej szumowinie. Może mamusia i tatuś tej k**wy w dresie zabronili wam pisać o tym?

wiadomo że mam rację
4 lat temu

to pic na wodę brakuję krwi do sprzedaży za granicę i dla tego apel ,kto popiera łapka w górę

Baba Jaga
odpowiada  Dora
4 lat temu

Poczytaj co można zrobić z krwi, to będziesz wiedzieć. a zastanawiałeś się dlaczego osoby pracujące w medycynie nie oddają swojej krwi? Wiem, że krew jest potrzebna i wielki ukłon WSZYSTKIM, KTÓRZY ODDAJĄ KREW, ale kij ma dwa końce.

Klejstofelek
odpowiada  ALLAH IS MERCIFUL
4 lat temu

Pól litra wodki…Przepraszam, pół kilograma wódki.

Klejstofelek
odpowiada  Denver
4 lat temu

A ile jest tej krwi sprzedawanej firmom farmaceutycznym i innym placówkom medycznym. Nie zdajecie sobie sprawy ludzie…

Robert
odpowiada  Szlachcic
4 lat temu

A moja dla takich idiotów jak Ty…

MIESZKANKA ODOLANOWA
4 lat temu

Kiedy w Odolanowie był dzień dawcy krwi to okazało się że osoby chętne by oddać krew odchodziły z kwitkiem bo nie było już gdzie przechowywać krwi , a teraz apel że brakuje krwi gdzie tu logika ?

Pleszewiak
4 lat temu

Krew ostrowianina nigdy się nie przyjmie kaliszakowi.

maras
4 lat temu

To Wy jesteście honorowymi dawcami krwi? Honorowy dawca krwi takim jakim ja jestem niczego nie oczekuje w zamian robię to bo chcę

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x