OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wojewoda Mikołajczyk zostanie odwołany?

Minister Mariusz Kamiński zwrócił się do Premiera Mateusza Morawieckiego o odwołanie Pana Łukasza Mikołajczyka ze stanowiska Wojewody Wielkopolskiego. Powodem złożenia wniosku jest utrata zaufania do wojewody w związku z podjęciem przez niego sprzecznej z interesem publicznym i wydanej z naruszeniem przepisów prawa decyzji dotyczącej budowy tzw. zamku w Stobnicy.

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
al jazeera
1 miesiąc temu

jak go zwolnią, to może np ….STACJĘ BENZYNOWĄ otworzyć – dobry biznes, sporo ich co prawda już jest ,ale każda otwarta ma klientów 😉

rurski
1 miesiąc temu

widocznie : cienias w przedszkolu,senacie,powiecie,mieście i województwie . PIS, a zwłaszcza PREZESIUNIO nie lubi takiego UCHA . Zostaje mu co ? minister Oświaty. Premier. .
Tam już był by spoko – bo tam żadnej odpowiedzalności.

Jaś
1 miesiąc temu

Nie jestem z PIS-u, ale Kamiński chce Mikołajczyka usunąć z wojewody. Decyzja o budowie zamku została wydana przez poprzedników, lecz jemu przypisuje się winę. Tak to musi być.

X
1 miesiąc temu

Zwiększe datki na Woś jak Malągowa, Mikołajczyk i te inne barany pisowskie wylecą. Wstyd tylko dla regionu i miasta przynoszą.

33232
1 miesiąc temu

po co w szkole

rudy
1 miesiąc temu

czytajac te wszystkie komentarze jeden wniosek – Panie wojewodo dlaczego cie w woj. tak nie lubią.
Nie mówiąc i powiecie-miescie ostrów wlkp ., nastepnie spuszczona do WC przez swoich ,to poseł Marlenka. Reasumujac Prezes robi czystki .

Gracha
1 miesiąc temu

Nie kopcie leżacego. Wolę Mikołajczyka jako wojewodę, bo się naprawdę sprawdził. Jako senator był niewiarygodny, po prostu oportunista. Kto jak kto, ale Kamiński skazany i uniewinniony przez prezydenta jest tylko marionetką i tyle. Mikołajczyk przy min , to kryształ.

Dżon
1 miesiąc temu

Kamiński i Morawiecki to mogą tyle co żyd za okupacji bez zgody prezesa a jak wiadomo Mikołajczyk ma takie same wchody u prezesa jak Maląg więc ewentualne naruszenia zostaną zamiecione pod dywan.

historyk
1 miesiąc temu

Witaj (?) w szkole !

Jarek
1 miesiąc temu

Jest talent. Kto by się spodziewał ,że taki numer Jarkowi wykręci? Przecież to jest sprzeczne z ideologią pisu aby prywatny inwestor pałac wybudował na polskiej ziemi.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x