OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
KOKO na rowerowej masie krytycznej

KOKO na rowerowej masie krytycznej

Rowerowa Masa Krytyczna powróciła po zimowej przerwie na ulice Ostrowa Wlkp. W tym roku po raz drugi grupa rowerzystów spotkała się w ostatni piątek miesiąca by tuż po godzinie 18:00 przejechać się w asyście służb mundurowych.


Spotkaliśmy znanego ostrowianina KOKO 🙂

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nadciąga fala upałów. Afrykańskie temperatury! Będzie rekord?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×