OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Odzyskano fanty skradzione na ogródkach działkowych. Szukają właścicieli

Odzyskano fanty skradzione na ogródkach działkowych. Szukają właścicieli

14 lutego 2022 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zabezpieczyli kosiarkę spalinową, myjkę ciśnieniową oraz elektryczną piłę łańcuchową. Przedmioty te zostały skradzione z terenu ogródków działkowych przy ul. Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. W związku z odzyskaniem skradzionego mienia, policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego proszą o kontakt osoby pokrzywdzone. Sprawę prowadzi sierż. sztab. Miłosz Gołdyn, tel. 47 77 54 303.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła od upału? Mąż myślał, że się opala
6 komentarzy
Roman
4 lat temu

Ukarac porządnie zlodziei, a dodatkowo
niech wykonuja prace porzadkowe na dzialkach przez co najmniej 100 godzin w miesiacu przez rok bezplatnie.

Monia
4 lat temu

Pewnie grabie i łopatę. Prawo psy.

Norek
4 lat temu

Brawo Milicja

AudiRS6
4 lat temu

Pewnie ten co to ukradł, zastawił fanty w lombardzie, działkowi złodzieje to skończeni idioci, dlatego można ich tak łatwo namierzyć.

Dyzma
4 lat temu

Brawo Policja tępić złodziei…

tak
4 lat temu

Brawo Policja.

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×