Mural wspierający Ukraińców

– Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą – tak mawiał Mahatma Gandhi, nazywany „żołnierzem pokoju”. Ostrowski mural został opatrzony właśnie tymi słowami. Ten mural, powstały na prywatnej kamienicy przy ulicy Browarnej w Ostrowie Wlkp., to nie tylko symbol wsparcia dla Ukrainy. To także symbol Waszego zaangażowania w pomoc dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Raz jeszcze dziękuję za bezinteresowne zaangażowanie w tej projekt artystom, przedsiębiorstwom i właścicielom budynku.

POLECANE NEWSY

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Władek jedzie już do nas
6 miesięcy temu

Jeszcze wszystkim bokiem wyjdą te ukraińce! Przez nich Putin pójdzie dalej i przyjdzie nam spier.alać z kraju bo NATO to fikcja i nikt nam nie pomoże.

PRACOWINIK
6 miesięcy temu

Za JAKIS CZAS BEDA PROBLEMY Z TYMI UKRAICAMI SAMI SIE PRZEKONACIE

Jaga Baba
6 miesięcy temu

U klechy flaga wiadomo jaka, z prawej strony, no pięknie!

Dobra rada
6 miesięcy temu

Pamiętajcie tu jest Polska ziemia ,ziemia Wielkopolska jesteśmy Polakami narodowości Polskiej i mamy obowiązki Polskie !!! Matki z dziećmi Ukraińckie , Rosyjskie , Białoruskie tak pomoc ale nie dajmy się zwariować Polscy chłopcy jadą pomagać na Ukrainę nawet tym z Wołynia a byczki z Ukrainy sobie w tym czasie w Polsce wygodne życie układają chcą mieszkać w Polsce żadnych flag Ukraińskich a nie daj Boże Banderowskich …Uciekli z Ukrainy gdy Polska będzie w potrzebie uciekną tajże z Polski …

Prawda
6 miesięcy temu

Oni tak pracy nie będą szukać. Tak im dobrze. Wszystko Pod nos. Jedzenie, ciuchy co chwilę w innych chodzą. Pizza często gości. Na dzień kobiet szorstki ciasto. Ludzie bez końca dary . Oni lepiej mają niż biedni czy ludzi którzy mają skromną emeryturę i może na jedzenie nie starcza.

syn gromu
6 miesięcy temu

Krzyż Nerona i masońskie oko, no pięknie.

Adam
6 miesięcy temu

Dziś pinokio i kaczor jadą do Kijowa. Trzymam ciuki za….

Obudzcie się!!!
6 miesięcy temu

Tryzub na ścianie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże ,co za czasy. Czy to jeszcze Polska ?

Alicja
6 miesięcy temu

Niechlujnie to wykonane…

Uwierz
6 miesięcy temu

Jpr.. Co się wyprawia na tym świecie. Okropni ludzie czyniący zło za tym wszystkim stoją. Od niedawna znaki iluminatów są wszędzie.. Spójrzcie nawet tutaj musi być te piepszone Oko, a w nim krzyż Nerona… Przypadek nie sądzę. Dobro i tak zwycięży! Niech żyje światłość i wszechstronną dobroć. Bóg nas uchroni. Ludzie zacznijcie być prawdomówni!

Last edited 6 miesięcy temu by Uwierz
45
0
Napisz co o tym sądziszx