Mural wspierający Ukraińców

– Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą – tak mawiał Mahatma Gandhi, nazywany „żołnierzem pokoju”. Ostrowski mural został opatrzony właśnie tymi słowami. Ten mural, powstały na prywatnej kamienicy przy ulicy Browarnej w Ostrowie Wlkp., to nie tylko symbol wsparcia dla Ukrainy. To także symbol Waszego zaangażowania w pomoc dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Raz jeszcze dziękuję za bezinteresowne zaangażowanie w tej projekt artystom, przedsiębiorstwom i właścicielom budynku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe fakty w sprawie reanimowanej 18-latki (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Władek jedzie już do nas
1 rok temu

Jeszcze wszystkim bokiem wyjdą te ukraińce! Przez nich Putin pójdzie dalej i przyjdzie nam spier.alać z kraju bo NATO to fikcja i nikt nam nie pomoże.

PRACOWINIK
1 rok temu

Za JAKIS CZAS BEDA PROBLEMY Z TYMI UKRAICAMI SAMI SIE PRZEKONACIE

Jaga Baba
1 rok temu

U klechy flaga wiadomo jaka, z prawej strony, no pięknie!

Dobra rada
1 rok temu

Pamiętajcie tu jest Polska ziemia ,ziemia Wielkopolska jesteśmy Polakami narodowości Polskiej i mamy obowiązki Polskie !!! Matki z dziećmi Ukraińckie , Rosyjskie , Białoruskie tak pomoc ale nie dajmy się zwariować Polscy chłopcy jadą pomagać na Ukrainę nawet tym z Wołynia a byczki z Ukrainy sobie w tym czasie w Polsce wygodne życie układają chcą mieszkać w Polsce żadnych flag Ukraińskich a nie daj Boże Banderowskich …Uciekli z Ukrainy gdy Polska będzie w potrzebie uciekną tajże z Polski …

Prawda
1 rok temu

Oni tak pracy nie będą szukać. Tak im dobrze. Wszystko Pod nos. Jedzenie, ciuchy co chwilę w innych chodzą. Pizza często gości. Na dzień kobiet szorstki ciasto. Ludzie bez końca dary . Oni lepiej mają niż biedni czy ludzi którzy mają skromną emeryturę i może na jedzenie nie starcza.

syn gromu
1 rok temu

Krzyż Nerona i masońskie oko, no pięknie.

Adam
1 rok temu

Dziś pinokio i kaczor jadą do Kijowa. Trzymam ciuki za….

Obudzcie się!!!
1 rok temu

Tryzub na ścianie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże ,co za czasy. Czy to jeszcze Polska ?

Alicja
1 rok temu

Niechlujnie to wykonane…

45
0
Napisz co o tym sądziszx