OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kobieta wjechała na „późno żółtym”

Kobieta wjechała na „późno żółtym”

Kobieta kierując fordem mondeo jechała ulicą Krotoszyńską od strony centrum. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Bema nie zauważyła czerwonego światła i wjechała w bok dostawczego auta.

Bezpośrednio po zdarzeniu kobieta nie była pewna jakie było światło, a nawet określiła je „późnym żółtym”. Ponieważ miała zamontowany wideorejestrator można było ze 100% pewnością stwierdzić, że wina leży po jej stronie.

Kobieta została z rozbitym autem, wysokim mandatem, ale na szczęście nikt nie utracił zdrowia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
12 komentarzy
kierowca
4 lat temu

Do qwerty pracowałem na samochodach ciężarowych przejechałem grubo ponad milion km bez wypadku

Do Kkk
4 lat temu

A tak z głową to u ciebie na pewno wszystko okey???!!!

krytyk
4 lat temu

Jest coś prawdy w tym oślepiającym słońcu. Luty – marzec i jesienią pażdziernik – listopad
jest najwięcej tego typu kolizji.

Ludek
4 lat temu

To chyba było baaaaaaaaardzo późne żółte, bo akurat tam po zapaleniu czerwonego mijają jesszse 2-3 sec. Zanim zapali się zielone z bocznej strony.

Marcin
odpowiada  Ludek
4 lat temu

To już musiało być wczesne zielone.

M43
4 lat temu

Pewnie myślała że jeszcze zdąży. Ale niestety nie zdążyła. Teraz poniesie poważne konsekwencje finansowe. 🙁

Kkk
4 lat temu

Barany z kamerkami , ciekawe czy jak babę posuwają od tyłu to też kamerkę na czole ma?

O!Kolejni!
4 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

Smieciu
odpowiada  O!Kolejni!
4 lat temu

To po co brałeś?

Co kulwa?!
4 lat temu

Nie ma późnego żółtego !!!!!

kierowca
4 lat temu

Kamerka sprawczyni sie przydała wiadomo komu mandacik

qwerty
odpowiada  kierowca
4 lat temu

Proszę się nie podawać za kierowcę, skoro się nim nie było 🙂

12
0
Napisz co o tym sądziszx
×