OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pożar składowiska odpadów k. Krotoszyna (aktualizacja)

Pożar składowiska odpadów k. Krotoszyna (aktualizacja)

Dym widoczny nawet z Kalisza to efekt pożaru składowiska odpadów k. Krotoszyna. 

Składowisko znajduje się w miejscowości Lutogniew przy drodze krajowej nr 36. Z Ostrowa Wielkopolskiego zadysponowano specjalistyczny pojazd do uzupełniania powietrza w butlach.

Na składowisku płonęły odpady z tworzyw sztucznych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  „Zdrowe i Aktywne Lato w mieście” wraca do Ostrowa. Mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci i młodzieży
7 komentarzy
lk
5 lat temu

jakos tam na terenie składowisk nie widac zadnej kontroli PSP, OSP, itp ., i racja spalasz jesienią liscie, to walą do ciebie 2 jednostki PSP,OSP i połowę ogrodu mądrali w nocnikach na glowie- Na skladowiska- kontrolowc przepisy p-poz. Do rolników kontrolowac p-poz. A ciepło,kawusia,wygodnie kontrolowac wymogi p-poz w przedszkolach czy szkołach. Tam debilnych madrali nie brakuje

osd
5 lat temu

mafijny sposob na dobre, darmowe życie- tak PIS doprowadził przepisy,że europa z RP zrobiła utylizacje smieci.

Czytelnik
5 lat temu

Rachunki za odpady coraz wyższe a firmy mają problemy ze składowaniem odpadów dziwne są te pożary z przypadku powstają czy z samozapłonu? Jakoś mało w to wierzę a toksyczny dym idzie w świat i atmosferę i niszczy powietrze i skaża je a my ludzie to wdychamy

Onufry
5 lat temu

Końca podwyżek rachunków za śmieci nie widać . Cwanaiczki nie dość , że cały czas coraz więcej pieniędzy za składowanie odpadów otrzymują , to jeszcze eurasy od Helmuta , bo już kolejne tiry z syfem zza Odry zdążają i trza zrobić miejsca , to najłatwiej nadmiar puścić z dymem

DriverABCDET
5 lat temu

Już rozumiem te jadące z Niemiec wanny w ostatnim miesiącu na PKR z magiczną literą „A” (odpady), w Polsce z dymem w powietrze i ekologiczna równowaga i u Niemca i w Polsce i jeszcze do tego szeleszcząco i zielono w portfelu (100euro X….) głupiego połączą…

Stefan
5 lat temu

A jak człowiek kupkę liści na ogródku chce spalic to: mandat ! mandat ! mandat ! A tamtym wszystko wolno !

Żelek
5 lat temu

Zaczyna się. Które kolejne?

7
0
Napisz co o tym sądziszx
×