OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Auto na boku. Kolejny wypadek na Ledóchowskiego – Strzelecka

Auto na boku. Kolejny wypadek na Ledóchowskiego – Strzelecka

Do zderzenia opla corsy i  seata Ibiza doszło po godzinie 3 na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego i Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Opel po zdarzeniu przewrócił się na bok.

O dziwo nikt w tym zdarzeniu nie wymagał pomocy medycznej. Strażaków wezwano dopiero na koniec do neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Po uszkodzeniach widać, że seat uderzył w bok Opla od strony pasażera.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Opel jechał ulicą Ledóchowskiego od centrum miasta, a seat ulicą Strzelecką w stronę Witosa. O tej porze jest wyłączona sygnalizacja drogowa na tym skrzyżowaniu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Żużlowa Ostrovia rozgromiła Wilki Krosno. Bonus wrócił do Ostrowa
12 komentarzy
Raz sierpem raz młotem czerwoną
4 lat temu

Pani prezydent oszczędza…. Wążniejsze,, symbole od zdrowia i życia”… Podświetlona Arena.

O S W
5 lat temu

Znaki są po to żeby na nie patrzeć i się do nich stosować, nie stanowią ozdoby krajobrazu …

12
0
Napisz co o tym sądziszx
×