OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Rowerzysta potrącił kobietę na przejściu

Rowerzysta potrącił kobietę na przejściu

Rowerzysta potrącił kobietę na przejściu dla pieszych, co spowodowało u niej uraz ręki. Do zdarzenia doszło przed południem na ul. Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim.

+

62-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych. Przed nim zatrzymał się biały bus. Kiedy kobieta już prawie zeszła z przejścia, wtedy potrącił ją rowerzysta omijający busa z prawej strony.

Kobieta upadła, ale nie utraciła przytomności. Prawa ręka na przedramieniu spuchła i widoczne byly uszkodzenia skóry.

Na miejsce wezwano karetkę i policję. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
46 komentarzy
46
0
Napisz co o tym sądziszx
×