OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zdarzenie na Grabowskiej z motocyklistą

W sobotę przed godziną 17:00 kierowca motocykla – tzw. Choppera jechał ulicą Grabowską w Ostrowie Wlkp. Na wysokości skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej-Curie wyprzedzał samochód osobowy. Gdy ten zaczął skręcać, motocyklista spanikował i “położył” swoją maszynę. Między nim, a autem nie doszło do fizycznego kontaktu. Drugi motocyklista jadący tzw. ścigaczem podjechałem chwilę później by pomóc. W wypadku ucierpiała nieletnia pasażerka.

+

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
motocyklistka
4 lat temu

Patrzcie k**wa w lusterka xd 🙂

motocyklistka
4 lat temu

Ja pie***le. I co ze niby motocykliści mają samochody w dupie ?!? Nie !! @kik prawda !! Samochody wymuszają a motocykle i ich właścicieli mają w dupie !! Ile było wypadków ze samochód wymusił !! Ten wypeadek był spowodowany przez kierowcę samochodu !!,K**wa jak się skręca to się migacz włącza !! Pozdrawiam LWG 🙂

NO RESPECT
4 lat temu

“Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie” . Ha, dobre sobie. Patrzę w lusterka kiedy wymagają tego przepisy, a gdzie są motocykle, to mam w pompie (bynajmniej nie paliwowej). Ich też obowiązują przepisy, a łamią je bardzo często, natomiast potem płacz, bo osobówka wymusiła. Osobówki wymuszają na motocyklach pierwszeństwo, bo kierowcy ich nie widzą, a że jest to przeważnie spowodowane chuligaństwem motocyklistów, to tego już się nie uwzględnia.,

bo pisać to się można nauczyć, z myśleniem już nie jest tak prosto
odpowiada  kierowiec
4 lat temu

hahaha, jeden cymbał analfabeta na bieda etacie i z dupościskiem, który dumnie prowadzi swojego zatęchniętego PC-ta przez meandry internetu;-)

kik
4 lat temu

gówno prawda to same kłamstwa nie wiesz to nie pisz 🙂

kierowiec
4 lat temu

hehehe dwa cymbały na komarkach wesoło! Nie patrzyli w lusterka. Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie. Uważajmy, myślmy za nich. Podrapie taki cymbał lakier na aucie i ucieknie.

audi S
4 lat temu

na obwodnicy ostrowa on jezdzi, tam daja popisy,,, uwaga

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x