OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

SZOK! Związał, podpalił i ogolił kota!

W niedzielę w Grabowie nad Prosną jedna z kobiet znalazła skatowane zwierzę. Kot był w fatalnym stanie i potrzebował natychmiastowej pomocy. Kto wyrządził mu taką krzywdę? Tego jeszcze nie wiemy.

+

Wątpliwości nie miał weterynarz, który zobaczył zwierzę. W jego ocenie wszystkie obrażenia były efektem działalności człowieka. Kot miał zostać związany, później podpalony, a na końcu ogolony. Zwierzak ma między innymi głębokie oparzenia na skórze, zwęglone końcówki uszów, mocno spuchnięty pyszczek czy zmiażdżoną łapę, która musiała zostać amputowana. W tej chwili trwa walka o uratowanie przedniej kończyny.

W poszukiwanie jego oprawcy włączyła się już policja i internauci. Wolontariusze zorganizowali z kolei przewóz do Warszawy, gdzie będzie odbywać się dalsze leczenie, które ma ocalić mu życie. Jednocześnie trwa zbiórka pieniędzy. Do tej pory internauci wpłacili już 18 tys. złotych.

Losy kota można śledzić na specjalnym profilu na portalu społecznościowym Facebook (www.facebook.com/dtkocialapka). Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje związane z osobą, która mogła skatować zwierzę, proszony jest o kontakt z miejscową policją lub fundacją, która organizuje pomoc dla kota.

kot-grabow

46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kropka
3 lat temu

Skur***yn ten co to zrobił czym było winne bezbronne zwierzątko

Marcin
4 lat temu

SZkoda kotka…

Marcin
4 lat temu

Biedny kociak ten co to zrobil to jego ogolic i podpalic…

+kot
4 lat temu

to ja znalazlam tego kota byl taki …. bal sie ten czlowiek wie na pewno ze
czeka go kara:'(

GO VEGAN
4 lat temu

Karma wróci

haha
4 lat temu

Założe się ze ci co chcą żeby opusic im na butach tam wpłacają na zwierze

AAA
4 lat temu

biedny kotek oprawca powinien a to odpowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jurgen
4 lat temu

qrwa dajcie mi gnoja sk***ysyn pi***olony

46
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x