Krótka euforia. Polski Bus kończy z Ostrowem

Udostępnij
Tweet

Wielka euforia towarzyszyła niektórym mieszkańcom naszego miasta, kiedy Polski Bus ogłosił, że uruchamia połączenie z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy. Cała radość trwała tylko miesięcy.

+

Znana firma transportowa ogłosiła, że linia P32 będzie kończyła swój bieg w Kaliszu. Do stolicy mieszkańcy naszego miasta lśniącym i czerwonym autobusem będą mogli pojechać po raz ostatni 17 marca. Odcinek Ostrów Wielkopolski – Kalisz został zawieszony do odwołania.

Wprowadzeniu połączenia z Ostrowa do Warszawy towarzyszyło wielkie „WOW”. Kiedy zwracaliśmy uwagę, że na rynku są już inne firmy, które oferują bezproblemowe dotarcie do stolicy, spotkało się to z krytyką niektórych czytelników. Kolejne miesiące miały pokazać, że ostrowianie będą chętnie korzystać z wprowadzonej usługi i okaże się ona strzałem w dziesiątkę.

Jak widać, niekoniecznie znalazło to potwierdzenie w rzeczywistości. Najwyraźniej do autobusów kursujących do Warszawy nie wsiadało zbyt wielu ostrowian. W przeciwnym razie, znany przewoźnik z pewnością nie pominąłby naszego miasta przy układaniu rozkładów jazdy na kolejne miesiące.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PK
8 lat temu

Ojjj to teraz swieto macie w tej waszej „redakcji”. Mozecie spokojnie oglosic ze jestescie wizjonerami .

Jacek
8 lat temu

Wielka szkoda jechałam za 2zl. tam i z powrotem plus 1zl. za rezerwacje.

15
0
Napisz co o tym sądziszx