Zwycięstwo na początek dla BM Slam Stal

Za nami pierwszy dzień turniej w hali przy Wrocławskiej. Nasz zespół rozpoczął rywalizację od zwycięstwa. Pokonaliśmy czeski BK JIP Pardubice 99:83. Wcześniej koszykarze Alby Fehervar okazali się lepsi od Interu Bratysława, wygrywając 88:78.

Rozpoczęty dzisiaj trzydniowy turniej rozgrywany jest w dobrej, międzynarodowej obsadzie. Spotkanie z BK JIP Pardubice było pierwszym w okresie przygotowawczym przed ostrowską publicznością. – Dobrze zobaczyć naszych kibiców na trybunach – mówi kapitan Tomasz Ochońko.
Rywalizacja z brązowym medalistą mistrzostw Czech była kolejnym etapem przygotowań do ligi. Trener Emil Rajković dał szansę gry każdemu zawodnikowi. Ostrowski szkoleniowiec sprawdzał różne warianty taktyczne. Do przerwy ,,stalowcy” prowadzili 48:42. W II połowie szkoleniowiec naszej drużyny wymagał jeszcze lepszej postawy w defensywie. Ostrowianie zaczęli grać agresywnie. To sprawiło, że wypracowali sobie znaczącą przewagę.

BM Slam Stal – BK JIP Pardubice 99:83

 Punkty dla BM Slam Stal zdobywali:
26 Notice, 19 Skifić, 16 Surmacz, 7 Chyliński, 6 Kostrzewski, 6 Ochońko, 5 Łukasiak, 4 Kulka, 4 Kierlewicz, 3 Majewski, 3 Johnson.

Alba Fehervar – Inter Bratysława 88:78

Przed nami drugi dzień Turnieju Otwarcie Nowego Sezonu. Dzisiaj w hali przy Wrocławskiej kolejne emocje dla kibiców basketu. Rywalem naszej drużyny będzie trzykrotny mistrz Słowacji, zespół Interu Bratysława. Początek pojedynku o godzinie 19.30.

W pierwszym dniu słowacki zespół stoczył ciekawy bój z węgierską Albą. To był mecz rozgrywany w szybkim tempie. To było spotkanie, które dobrze oglądało się kibicom. Dzisiaj zespół z Bratysławy sprawdzi formę naszej drużyny. Zapraszamy na ten mecz. Wcześniej, bo o godzinie 17 Alba zagra z BK JIP Pardubice.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx