OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Niedzielny rewanż z Gnieznem

W niedzielę na Stadionie Miejskim nasi żużlowcy będą szukali szansy na rewanż za porażkę sprzed tygodnia w Derbach Wielkopolski ze Startem Gniezno. Szansę na rehabilitację otrzymał od trenera nieobecny w Gnieźnie Sam Masters.

+

Trenerzy obu drużyn ogłosili składy na niedzielny mecz w Ostrowie i są one praktycznie takie same jak te sprzed tygodnia. W zespole z Gniezna jedyna korekta dotyczy przesunięcia Damiana Stalkowskiego na pozycję drugiego juniora.

W ostrowskim zespole trener Mariusz Staszewski postanowił sprawdzić nieco inny układ par, no i przede wszystkim dać szansę Samowi Mastersowi, który figurował w składzie przed tygodniem, jednak na mecz nie dotarł tłumacząc się awarią busa.

Biało-czerwoni rozpoczęli solidne przygotowania do pojedynku ze Startem. Już w piątek o godzinie 17:00 odbędzie się trening punktowany z GKM-em Grudziądz, natomiast w sobotę trenować mają na Miejskim obcokrajowcy.

W Gnieźnie Start pokonał Ostrovię 57:33, robiąc poważny krok do zdobycia punktu bonusowego, warto też przypomnieć, że na torze w Lublinie gnieźnianie ulegli gospodarzom zaledwie 2 punktami. Naszych zawodników czeka zatem ciężkie, jednak wsparcie kibiców niejednokrotnie dodawało ostrowianom skrzydeł, dlatego też już dzisiaj zapraszamy na niedzielne derby.

Początek spotkania o godzinie 17:00. Bilety na mecz można nabyć klikając TUTAJ

Awizowane składy:

TŻ Ostrovia:

 1. Kamil Brzozowski
 2. Adam Ellis
 3. Sam Masters
 4. Zbigniew Suchecki
 5. Patryk Dolny
 6. Marcel Studziński

GTM Start Gniezno:

 1. Marcin Nowak
 2. Oliver Berntzon
 3. Krzysztof Jabłoński
 4. Eduard Krcmar
 5. Mirosław Jabłoński
 6. Damian Stalkowski
POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
4 lat temu

A dlaczego nie ma bezpośredniej transmisji dla tych, co Zagranicą ?

Metanol w moich żyłach
4 lat temu

całe życie na wirażu

yyy
4 lat temu

mniej niz zero

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x