OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kibole przejeżdżali przez Ostrów na mecz Lecha Poznań

Dwa specjalne pociągi wypełnione kibolami drużyny piłkarskiej Ruch Chorzów przejeżdżały przez dworzec kolejowy w Ostrowie Wlkp. Tego typu podróże kibiców zmuszają policję do przejścia w stan podwyższonej gotowości bojowej, by chronić mienie publiczne przed chuligaństwem. Tym razem kilkudziesięciu policjantów, część z nich z bronią gładkolufową, a inni z psami, zabezpieczali ostrowski dworzec i okolice. Chodziło też o uniemożliwienie konfrontacji ostrowskich kibiców sprzyjających Lechowi Poznań z tymi jadącymi z Chorzowa.

+

Kibole z Ruchu Chorzów poza wyzwiskami pod adresem policjantów, rzucali petardami, racą, a jeden z nich rzucił szklaną butelką. Obyło się bez większych zamieszek, ale kibice będą jeszcze wracać do domu…

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ps
odpowiada  wielka ROSJA
3 lat temu

Ale z ciebie cymbał i pajac!

wielka ROSJA
3 lat temu

uwaga teraz wasz PAN piszę…. jeśli komuś nie podoba się w Polsce mojej pięknej i tak czystej, to niech wyp.. do niemiec czy innych cywilizowanych państw. Jeśli ktoś uważa że ktoś kto chodzi w dresach jest bez mózg itp to chce wasz uświadomić że ja nie raz sobie też wychodzę w takim stroju i zapewniam was że dobre spodnie bluza oraz buty, wynoszą tyle co nie jednego wypłata miesięczna tu… jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do staniu umysłu lub w celu weryfikacji fizycznej, można poprosić pana redaktora i jakieś priv i się zgadać… zapraszam kozaczki

Ostrowianin
odpowiada  marian
3 lat temu

Dziwne, bo nawet zwierzęta mają zdecydowanie więcej kultury. Niestety, Polska przez takich delikwentów – patriotów, bo tak się to teraz nazywa, goni zachód. Z marnym skutkiem…

abc
3 lat temu

jeden taki cwaniak wyszedl z pociagu to jak go kierownik pociagu zj…bal to wskoczyl bez dyskusji z przeprosinami. gowniarstwo stało za firankami z wyciagnietymi paluchami, poprostu zenada

morgi
odpowiada  ostrow
3 lat temu

I kto tu mówi o patologi…

Komentarz
odpowiada  IMIĘ
3 lat temu

No nie wydaje mi się żebyśmy teraz byli pośmiewiskiem, jakoś zagraniczne firmy i koncerny chcą inwestować swoje pieniądze w Polsce, w nasz kapitał ludzki i nasze technologie.
Może chodziło Ci o to, że za poprzednich rządów rządzący byli marionetkami w rękach zagranicznych rządzących i byli pod ich wpływem np. Merkel.

Prorok
odpowiada  Maxi
3 lat temu

Tej Mirek dlaczego podpisujesz się “maxi”? Wstydzisz się własnego imienia? A może jednak masz wąsy?

Maxi
3 lat temu

Ty, Driver – odj.. się od Mirosławów. Też tak mam na imię, a wąsów nigdy nie nosiłem. A może swoje imię podasz za przykładowe. A czym, jeśli wolno spytać “driverujesz”? WSK-ą, czy może innym zabytkiem? A może hulajnogą z turbodoładowaniem?

babcia
odpowiada  IMIĘ
3 lat temu

Tylko ,że “Entelegencja” dudusia, nie nadąża za jego głupawą elokwencją.Takie marionetki nie rządzą a wykonują ruchy pociągającego za sznurki animatora.
Warto może przypomnieć ciemnemu ludowi, że kraj rządzony przez episkopat nie posiada ani jednego liczącego się ekonomisty. No chyba, że ekonomistami są Tusk-historyk, Komorowski-historyk, Bieńkowska-iranistka, Morawiecki-historyk, Szydło-były sołtys-etnograf, Kaczyński- specjalista z zakresu roli ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą czy Duda – specjalista w zakresie interesu prawnego w polskim prawie administracyjnym.

Kib
3 lat temu

wagonami do przewozu bydła powinni jechać, a nie Intercity 😉

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x