Zoran Sretenović czuje się oszukany

W drużynie BM Slam Stal już od początku sezonu jest pełno zawirowań. Po zwolnieniu lubianego w Ostrowie Wlkp. trenera Zorana Sretenovicia, zatrudniono Emila Rajkovicia. Ten pierwszy czuje się oszukany przez zarząd BM Slam Stal.

+

Zoran Sretenović w wywiadzie udzielonym Przeglądowi Sportowemu stwierdził, że czuje się oszukany w swoim klubie i mieście. Zachowanie panów z BM Slam Stal nie było „po ostrowsku”. Zoran uważa, że drużyna zbudowana z dobrych koszykarzy wymaga czasu do osiągania dobrych wyników na parkiecie. Co gorsze, prezesi nie sygnalizowali zagrożenia utraty przez niego posady trenerskiej. Jego zdaniem szukaniem pretekstu do zwolnienia były pojawiające się opinie o słabym przygotowaniu zespołu do sezonu. Decyzja o zwolnieniu zapadła po trzeciej z rzędu przegranej.

Obecnie w BM Slam Stal posadę trenerską objął Emil Rajkovic. Szkoleniowiec pochodzący z Macedonii w ostatnich dwóch latach, z przerwą, prowadził drużynę Śląsk Wrocław.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
?
5 lat temu

Widzisz Zoran tak sie tobą jarali, tak się toba lansowali a dzisiaj zamiast rozwiązać z tobą kontrakt z klasą to wypier..ją cię jak szmaciarza.Ryba psuje sie od głowy.. teraz podobno w ten sam sposób Rajkovic wywalił trenera od przygotowania motorycznego. Rajkovic w wywiadzie powiedział, że pasują do siebie z Matuszewskim. No wygląda na to że ma rację.I żeby nie było uważam, że Sretenovicz słabo sobie radził i ze właściciel klubu ma prawo zwolnic trenera ale…. no własnie nie chodzi o fakt zwolnienia tylko o styl. Zreszta zapytajcie zawodników, którzy juz nie grają u nich jak z nimi się rozstawano?

Beata
5 lat temu

kibic z Włocławka napisał komentarz na Sportowych Faktach ma 100 % racji. „Stal Ostrów Wlkp – słynna Stalówka gra w swojej hali przy Kusocińskiego w II lidze. A młodzi, rzutcy biznesmeni z branży mięsnej muszą się jeszcze sporo nauczyć. Przejęcie Klubu poszło im sprawnie i z Panią Prezes się uporali. Ale prowadzenie ekstraklasowej druzyny to trochę inna specyfika. Panowie nakupowali nazwisk a można nawet rzec Nazwisk z dużej litery i od razu chcą sukcesu. Teraz, natychmiast. Tymczasem panowie włodarze nie jest to takie proste i właśnie się o tym przekonujecie. Nie rozwodząc się zbyt długo przytoczę jedynie stare polskie przysłowie, że frak lezy dobrze dopiero w trzecim pokoleniu.” Nic dodać nic ująć

HEJ STAL ;)
5 lat temu

JESZCZE ZDOBĘDZIEMY ZŁOTO W TYM ROKU 😀

zawiedziony wyborca BEATY
5 lat temu

Ja chodzę na ostrowskie wybory prezydenckie i od 25 lat jestem oszukiwany

obserwator
5 lat temu

Wzięli trenera, który przegrał 4 mecze z rzędu. Zamienili siekierkę na kilek? Zorana, którym się chwalili od roku, przy którym się puszyli panowie prezesi, teraz oszukali. Przecie z Rajkowicem musieli już wcześniej się dogadać. Zoran powinien ich puścić z torbami.

KK
5 lat temu

Nie chodzi o przegrane, tylko o styl w jakim przegrali. Zoran się naprawdę pogubił.

Ostrowianin
odpowiada  KK
5 lat temu

Nie mozna powiedzieć, że ktoś przegrał w lepszym czy gorszym stylu.

obserwator
odpowiada  KK
5 lat temu

Nie chodzi o zwolnienie z pracy. Chodzi o styl! Grzali się w ogniu sławy Zorana, a teraz zwyczajnie wyp…li go z roboty. Tak jak nowy trener wyp….. pana od przygotowania fizycznego. Kto następny? Czy miasto da więcej kasy klubowi w przyszłym roku niż w 2016? Bo przecież Zoranowi trzeba będzie ciężkie pieniądze odprawy zapłacić. Skąd na to brać? Toy Toyki trzeba przecież wynajmować, za prąd płacić itd… To są koszty!

Włodi
5 lat temu

Jeden wart tyle co drugi… Nic dziwnego, że stracił pracę po trzech przegranych meczach.

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x