OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wzruszający moment. Bliscy złożyli kwiaty pod tablicą Rifa (foto)

Wzruszający moment. Bliscy złożyli kwiaty pod tablicą Rifa (foto)

Na sobotę zaplanowany został Memoriał Rifa Saitgariejewa. Przed rozpoczęciem imprezy rodzina zawodnika wraz z zarządem TŻ Ostrovia złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą legendarnego rosyjskiego żużlowca.

+

Przypomnijmy, że żona Rifa, jedna z jego z córek i wnuczek pojawili się w Ostrowie Wielkopolskim już w piątek. To efekt starań zarządu TŻ Ostrovia na czele z prezesem Radosławem Strzelczykiem. Bliscy rosyjskiego żużlowca byli bardzo wdzięczni działaczom i kibicom za zaproszenie i pamięć o Rifie przez 20 lat.

Jednym z bardziej wzruszających momentów podczas ich wizyty było złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą zawodnika, która jest wmurowana w trybunę główną Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Poniżej relacja z tego wydarzenia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
1 Komentarz
normalny
10 lat temu

brawo za wspaniały pomysł realizację i pamięć

1
0
Napisz co o tym sądziszx
×