Głosuj na logo klubu żużlowego. Są aż 34 propozycje!

Do 17 kwietnia kibice sportu żużlowego z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic mogą głosować na logo nowego klubu TŻ Ostrovia. Jest z czego wybierać. Głos można oddać na jedną z 34 propozycji.

+

Głosować na logo można za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na profilu TŻ Ostrovia. Wystarczy kliknąć „lubię to” przy propozycji, która jest w ocenie kibica najciekawsza. Fani żużla będą mieć duży wpływ na to, który projekt zostanie wybrany. Nie zadecydują jednak o tym sami. Połowę wyniku stanowić będzie głosowanie widzów, a drugą połowa to opinia powołanego przez klub jury.

Warto również dodać, że zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 400 zł oraz grę żużlową FIM Speedway Grand Prix 15. Poniżej prezentujemy wszystkie propozycje logotypów. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
7 lat temu

Może czas na zmianę nazwy i barw , bo barwy i OSTROVIA to nie żużel

audi
7 lat temu

Tylko zastanawiam się co ten twór ma wspólnego z OSTROVIĄ

Haha
8 lat temu

Ja, proponuję zmienić nazwę klubu Ten skrót TŻ bardzo źle sie kojarzy.

żężel
odpowiada  Haha
7 lat temu

W Ostrowie to w ogóle żużel się źle kojarzy. Jaka by nie była nazwa to będzie buractwo i wiocha:) A propozycje logo wysmakowane! Bardzo będą pasować do kibiców. Aż trudno wybrać, co jedno to piekniejsze.

Owu
8 lat temu

Hahaha jaka masakra, dajcie spokój. Jako herb proponuje siedzącego grubasa z podniesioną nogą i butem gotowym do wylizania. Wiocha też żużel i wstyd nic wiecej

....
8 lat temu

niech mi ktoś przypomni co w żużlu Ostrów osiągnął w swej historii?

historyk żużla
odpowiada  ....
7 lat temu

Trudno o większych leszczy:)

rysiek z klanu
8 lat temu

Najlepsze logo pana prezes z widłami będzie jak ulał

całe życie na wirażu i metanol w moich zyłach
odpowiada  rysiek z klanu
8 lat temu

W logo z tak zacnego ośrodka żuzlowego mogłby się znaleźć bezpiecznik, jako symbol fair play, linijka do mierzenia maszyn poza parkingiem no i pół litra. Może być wody.

xxxx
8 lat temu

to jest faktycznie w tej chwili najważniejsze , wybrać logo – już na samym początku śmiać się chce, dajcie spokój już z tym żużlem bo po raz kolejny zostaniemy pośmiewiskiem w całym kraju.

brum brum
8 lat temu

Wyjątkowo malownicze propozycje! Bardzo pasujące do buraczanego klimatu ostrowskiego żężla. Jest w czym wybierać! Powodzenia!:)

11
0
Napisz co o tym sądziszx