Doskonały mecz piłkarzy ręcznych!

Świetne spotkanie rozegrali piłkarze ręczni KPR Ostrovia, którzy pokonali tym razem SPR Tarnów 38:23. Wygrana ostrowian nie była nawet przez moment zagrożona.

+

Ostrovia losy meczu rozstrzygnęła już w pierwszej połowie, którą wygrała 21:12. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze systematycznie powiększali swoje prowadzenie i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Znakomite zawody rozegrał znowu Krzysztof Łyżwa, który zdobył 12 bramek.

KPR Ostrovia – SPR Tarnów 38:23 (21:12)

Ostrovia: Adamczyk, Foluszny – Kierzek 1, Piosik 1, Stempniak 1, Łyżwa 12, Wojciechowski, Tomczak 8, Olszyna 1, Bielec 2, Krzywda 5, Kuśmierczyk 5, Śliwiński, Klara, Staniek 2.

SPR: Barnaś, M. Nowak, Ciochoń – Dutka 3, Misiewicz 5, Szatko 4, Jewuła 1, Grzesik 2, Sanek 2, Karwowski, Ł. Nowak 3, Kubisztal 1, Gabiga 1, Wajda 1, Niemiec, Kowalik.