OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Żużlowa Ostrovia z długiem wobec miasta

Jak już wcześniej informowaliśmy, żużlowa Ostrovia jest w trudnej sytuacji finansowej. Klub ma spore zaległości wobec zawodników, a teraz okazuje się również, że nie jest rozliczony z miastem.

+

– Kwota, którą klub zalega na dziś miastu, wynosi 160 768, 92 zł – informują nas przedstawiciele UM w Ostrowie Wielkopolskim. Nie wiemy, jak długo działacze Ostrovii nie płacili miastu za użytkowanie Stadionu Miejskiego, ale na pewno tak stan utrzymywał się przez kilka miesięcy.

To kolejna zła informacja dla kibiców ostrowskiego żużla. W Urzędzie Miasta nikt nie potrafił odpowiedzieć nam, w jakich ratach klub zamierza regulować swoje zobowiązania. Wiadomo jednak, że ma coraz mniej czasu na rozliczenie się z zawodnikami. Wynika to wprost z Regulaminu Licencyjnego. Wnioski o przyznanie licencji można składać bowiem do 7 grudnia.

W Ostrowie o przyszłości żużla mówi się bardzo wiele. Najczarniejszy scenariusz zakłada, że w naszym mieście nie będzie drużyny w rozgrywkach ligowych. Są jednak również dwa bardziej optymistyczne warianty. Pierwszy zakłada kontynuowanie działalności przez przedstawicieli obecnego zarządu, a więc Michała Szymczaka i Mirosława Wodniczaka. Ostatnio coraz głośniej mówi się także o nowej osobie, które miałaby stanąć na czele klubu.

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sympatk ovii
5 lat temu

pozdrowionka dla prosiaczka

krakowiaczek
5 lat temu

pozdrowionka

Remik
odpowiada  N
5 lat temu

Czlowieku skad ty mieszkasz H*j i mend… ??? bo co ??? bo wyciaga brudy na wierzch ktore nigdy nie ujrzaly by swiatla dziennego i zostaly zamiecione pod dywan???? Bardzo dobra robote robi !!!!!!!

Anka
5 lat temu

Pani Klimek zdecydowanie zmieniła sportowe zainteresowania z żużla na koszykówkę męską 😉

CBA
5 lat temu

Ciekawe co miasto zrobi w tej sytuacji. Czy należy kolejny raz pomagać kombinatorom i złodziejom!!!
To jest możliwe tylko w Ostrowie w którym nikt nie ma jaj by powiedzieć STOP!!!

Bicer
5 lat temu

gdyby pieniądze które zostały utopione w spedvay zainwestować w hale widowiskowa z prawdziwego zdarzenia to dyscypliny korzystające z takich obiektow były by usatysfakcjonowane

Anka
odpowiada  arci
5 lat temu

Nie przypominasz sobie? No to masz kiepską pamięć. Nie dalej jak zimą tego roku wypominała to głośno klubowi pani Klimek. Ja nie jestem związana z klubem ale mam oczy, uszy, umiem słuchać i czytać ze zrozumieniem. No i nie chcę nikomu dokopać w odróżnieniu Arci, Tomaszu czy jak ci tam.

OKM Jadymy
odpowiada  aapacz
5 lat temu

Dobrze go podsumowałeś! Na szczęście w podostrowskich wioskach jest mnóstwo oddanych klibiców i chętnie przyniosą kasiorkę nowym działaczom i nowym ścigantom. Ostrowski żużel nie zgoinie, brońcie go zażarcie!

E-ŻUL
5 lat temu

i przekręty będą w innym mieście a pojadą nasi przecież !!!!!

E-ŻUL
5 lat temu

nareszcie ekstra klasa wrocław czy ostrów jaka to różnica!!!!!!!!

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x