Żużlowe konkursy

KONKURS NR 1

Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza konkurs dla osób kreatywnych ze znajomością języka angielskiego, którego celem jest wyłonienie hasła – sloganu promującego Rundę Finałową SEC 2015 – Mistrzostw Europy na Żużlu, które 19 września 2015 roku rozegrane zostaną na ostrowskim Stadionie Miejskim. Wypełniony i podpisany druk zawierający sugestywny slogan w dwóch językach – polskim i angielskim – oraz dane osobowe zgłaszającego należy przesyłać od 10 kwietnia 2015 roku do 22 kwietnia 2015 roku (włącznie) na adres [email protected] lub składać w Biurze Prasowym i Relacji Społecznych ostrowskiego Urzędu Miejskiego. Nagrodami są bilety na wrześniowy finał, które zostaną wręczone podczas majowego meczu żużlowego reprezentacji Polski i Danii.

+

Konkurs wyłonić ma hasło, które będzie jednym z elementów promujących rozgrywaną w Ostrowie rundę finałową Mistrzostw Europy na Żużlu.

Slogan promujący imprezę powinien być krótki i sugestywny – tak w języku polskim, jak i w angielskim. Można się w nim na przykład odnieść do nazwy miasta lub jego historii. Slogan będzie wykorzystywany na materiałach promujących wrześniową imprezę. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na takie hasło. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, tym bardziej, że do wygrania są zaproszenia na finałową rundę Mistrzostw Europy na Żużlu – zachęca Artur Kołaciński z Biura Prasowego i Relacji Społecznych ostrowskiego Urzędu Miejskiego.

Konkurs nie jest dzielony na kategorie wiekowe i skierowany jest do wszystkich osób, które zechcą w nim uczestniczyć, bez względu na miejsce zamieszkania. Na konkurs nadesłać można maksymalnie 3 propozycje.

„Załącznik nr 1” (KLIKNIJ) należy wydrukować, wypełnić i odesłać jego skan na adres e-mail: [email protected]. Można go także osobiście złożyć w Biurze Prasowym i Relacji Społecznych mieszczącym się w Urzędzie Miejskim (I pietro, pok. 113) lub przesłać pocztą na adres: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych, Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Jeśli uczestnik jest osobą niepełnoletnią jego rodzic bądź opiekun prawny wypełnia i podpisuje „Załącznik nr 1” za uczestnika.

CZYTAJ  2 osoby uwięzione po wypadku

Swoje propozycje można składać od 10 kwietnia 2015 roku do 22 kwietnia 2015 roku.

 

Rozstrzygnięcie konkursu – prezentacja sloganu i wręczenie nagród nastąpi 1 maja 2015 r. na Stadionie Miejskim podczas Międzynarodowego Meczu Żużlowego Polska – Dania. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o szczegółach drogą e-mailową lub telefonicznie.

O wyłonieniu zwycięzców Konkursu decyduje Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.

 

REGULAMIN KONKURSU

ZAŁĄCZNIK NR 1

 

KONKURS nr 2

W ramach przygotowań do Rundy Finałowej Mistrzostw Europy na Żużlu – SEC 2015, która odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim 19 września, obecnie trwa konkurs plastyczny „Świat żużla w oczach dziecka” skierowany do uczniów ostrowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

+

Termin składania prac konkursowych upływa w piątek 17 kwietnia 2015 r. Uczniowie szkół podstawowych wykonują prace rysunkowe w formacie A4, natomiast gimnazjaliści prace przestrzenne w formacie A3. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: klasy I – III szkół podstawowych, klasy IV – VI szkół podstawowych oraz gimnazja.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz prezentacja prac nastąpi 1 maja 2015 r. na Stadionie Miejskim podczas Międzynarodowego Meczu Żużlowego Polska – Dania. W szkołach, których uczniowie zwyciężą w konkursie, zostaną w najbliższych miesiącach zorganizowane specjalne spotkania ze znanym w Europie i świecie żużlowcem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx