Być albo nie być dla żużla

W najbliższą niedzielę o godz. 16.30 odbędzie się drugi mecz półfinałowy P2LŻ, w który MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia podejmować będzie Victorię Piła. Kierownictwa obu zespołów przedstawiły już składy awizowane na to spotkanie. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu pilanie wygrali 51:39. Ostrovia, aby awansować do finału będzie musiała zdobyć minimum 51 punktów.

+

Awizowane składy:

 

KŻ Victoria Piła:
1. Rasmus Jensen
2. Kamil Pulczyński
3. Jesper Monberg
4. Witalij Biełousow
5. Piotr Świst
6. Arkadiusz Pawlak

 

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia:
9. Timo Lahti
10. Ales Dryml
11. Nicklas Porsing
12. Kamil Brzozowski
13. Peter Karlsson
14.
15. Maksym Drabik

 

Sędzia: Maciej Spychała
Początek spotkania: godz. 16.30
Bilety:
35 zł – trybuna główna
22 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy
7 zł – program

CZYTAJ  Wyjątkowe windy w ostrowskich wieżowcach (WIDEO)

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
metanol w moich żyłach
8 lat temu

Panie Marku będzie relacja dzisiaj?

ostrow24.tv
odpowiada  metanol w moich żyłach
8 lat temu

Pan prezes Mirosław Wodniczak oraz Zbigniew Warga zachowują się jak małe dzieci. W ramach obrażenia się za to, że ostrow24.tv podało jako pierwsze nazwę nowego sponsora tytularnego, prezesi uznali by nie przyznać nam akredytacji na mecz z Piłą. Tak zachowuje się „profesjonalny” klub. Dlatego też relacja będzie jedynie zdjęciowo-tekstowa. A w najbliższych dniach pokażemy jakich oszustw dokonywano od początku sezonu.

Piotr
odpowiada  ostrow24.tv
8 lat temu

O jakiego rodzaju oszustwa chodzi? Znów jesteśmy oszukiwani jak za czasów „świetności” ostrowskiego żużla?

stary były kibol szlaki
odpowiada  Piotr
8 lat temu

W ostrowskim żużlu Afera brzmi jak część (tradycyjnie wieloczłonowej) nazwy klubu. Wiele lat temu dałem już sobie spokój z dofinansowaniem tego „klubu” z mojej kieszeni, więc wiadomości przyjmę ze spokojem.

Mati
8 lat temu

Mam pytanie jestem jest może jakaś transmisja z tego meczu ?

stary były kibol szlaki
odpowiada  Mati
8 lat temu

Jest na Polsacie, ale zakodowana. Ok. 17.45 warto się wybrać pod stadion, jak się nie uda awans to się pośmiejemy trochę, będą zamieszki kiełbasianych kibiców:)

ricki
odpowiada  stary były kibol szlaki
8 lat temu

Widzę, że niektórzy „ostrowianie” wręcz życzyli zespołowi porażki. Na szczęście tych prawdziwych jest więcej i daliśmy dziś radę sportowo i kibicowsko. Było bosko, kto nie był niech żaluje

metanol w moich żyłach
8 lat temu

Jedziemy jutro na maksa, po 51 punktów.

łubu dubu
8 lat temu

ale prymityw się rozpędził z tym pięknym sportem…on nawet nie wie że żużel to nie jest sport…a tak w ogóle to musi mieć nie czyste sumienie że tak pyskuje…prymityw

Ruchu
8 lat temu

Wypie….ać z tego forum! Nie podoba ci się żużel to nie oglądają nie komentuj zamknij jape i daj innym się emocjonować bo to piękny sport. Aha wy pewnie Lubinie gejowską 6 ligową piłeczkę

stary były kibol szlaki
odpowiada  Ruchu
8 lat temu

Ale brzydko się wypowiadasz fuj! Nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie. Szykuj się lepiej na mecz i miejsce rezerwuj, najlepiej przy stoisku z grillowaną kiełbasą, żeby daleko nie chodzić.

mcj
odpowiada  Ruchu
8 lat temu

Ktoś tu ma chyba żużel zamiast mózgu…

stary były kibol szlaki
odpowiada  Ruchu
8 lat temu

Zastanów się lepiej w której lidze są twoje komputery i budowlanka. Jest to liga najniższa w Polsce. Coś jak C klasa w piłce nożnej. Przyznasz, że lipa prawda?
Ostrovia jest wyżej niż w 6 lidze, a to dużo trudniejsze niż jeżdżenie w C-klasie. Każdy nowo powstający klub zaczyna od waszej ligi właśnie, niżej już nie ma:) Smacznej kiełbasy, nie zanadto podpieczonej! Z chrzanem bierzesz?

Łukasz
8 lat temu

Rozgonić dziadostwo na cztery strony, Szkoda kasy na tych najemnych patałachów. To nie ma nic wspólnego ze sportem !!!!

stary były kibol szlaki
odpowiada  Łukasz
8 lat temu

Ano żużel w takim wydaniu faktycznie nie ma za wiele wspólnego.ze sportem, ze sportem powszechnym nigdy nie miał, ale chyba się trochę rozpędziłeś?:) Niech sobie jeżdżą, a ogladacze niech płacą i jedzą kiełbasy, to z ich kieszeni idzie. Inną rzeczą jest, że nie powinno się tego wspierać z kasy miasta w żaden sposób! Ten sport nie ma żadnego wpływu na rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, a taki cel warto wspierać. Wsparcie miasta dla żużla to wywalanie forsy na prywatne przedsięwzięcia. Oczywiście powtórzę, że jeśli są firmy które to utrzymują to niech sobie przecież jeżdżą. Panowie żużlowcy zarobią, zjadacze kiełbasy mają jakąś uciechę, ok!

stary były kibol szlaki
odpowiada  Łukasz
8 lat temu

Taki to jest sport, że oni nawet nie wiedzą kto pojedzie z nr 14 heheh. Pewnie trwają rozmowy kto by tez mógł na ten mecz zawdziać „kamizelkę” w pasy. Któryś skądś tam się w końcu zgodzi jak się kasa będzie zgadzała i w ten to sposób na ten mecz stanie się pupilem podostrowskich zjadaczy smażonych kiełbasek. Albo wrogiem na lata, jeśli wynik nie będzie po ich myśli.

dziadek
8 lat temu

i też promo na stadionie wielosztuki: kiełba plus browar za dyszke, pierwsze 500 osób koc pod dupe gratis

metanol w moich żyłach
8 lat temu

Szaliki będą przed meczem w promocji za 20zł.

melon
8 lat temu

59-31 dla ostrowa

lolo
8 lat temu

wszyscy na stadion i jedziemy , hej hej tylko Ostrovia

27
0
Napisz co o tym sądziszx