Nowy tytularny sponsor ŻKS Ostrovia

Udostępnij
Tweet

Potwierdziły się nasze informacje o nowym tytularnym sponsorze klubu ŻKS Ostrovia. Tak jak już Państwa informowaliśmy jako pierwsi, zarząd Ostrovii podpisał umowę z firmą Dreier z Częstochowy. Początkowo pojawiły się pogłoski, że firmę miał załatwić prezydent Ostrowa Wlkp. Jednak okazało się, że była to przedwyborcza plotka, ponieważ osobami, które faktycznie zainteresowały firmę Dreier ostrowskim klubem są wiceprezes Zbigniew Warga oraz trener Grzegorz Dzikowski. Jak widać prezydent Urbaniak robi co może, żeby w okresie przed wyborami wypromować się na żużlu, który w trudnych czasach go jakoś nie interesował (za kadencji prezesa Artura Bielińskiego). Zapraszamy do obejrzenia materiału z konferencji prasowej. Pojawiło się na niej szereg ciekawych pytań…

+

[jwplayer mediaid=”69817″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
CO ONI MAJĄ Z TYM YYYYYYYYYYYY
9 lat temu

Co oni mają z tym yyyy yyyyyy yyyyyy yyyyyy

metanol w moich żyłach
9 lat temu

W niedzielę wszyscy do Piły, dopingować

Mostek
9 lat temu

Podobno na Wrocławskiej Dreier ma otworzyć punkt sprzedaży swoich produktów. Czy teraz wszystkie przetargi będą ustawione pod tę firmę tak by odrobiła przekazane pieniądze? Będziemy się uważnie przyglądać SIWZ.

kibic
odpowiada  Mostek
9 lat temu

oczywiście jakie to polskie uważać że wszyscy kradną

Karol3414
9 lat temu

Ja poproszę link do artykułu w którym Ostrów24 informuje jako pierwszy o nowym sponsorze. Szukałem tego w dziale „Sport” ale tam jest tylko „II festiwal sportu” i w tym artykule nie ma nic o nowym sponsorze potem długo nic i jest artykuł o IMŚJ i tam także nic nie ma o sponsorze. Chciałbym więc poznać podstawy stwierdzenia, że Pan redaktor Radziszewski informował o tym jako pierwszy.
Jak nie dostanę odpowiedzi tu lub zostanę ocenzurowany to informuje, że będę pisał przez messangera, kontakt już mam.

ostrow24.tv
odpowiada  Karol3414
9 lat temu

Proponuję zapoznać się z obecnym na naszych słowach twitterem, a także zapraszamy na nasz FanPage: https://www.facebook.com/ostrow24?ref=hl

KKS
9 lat temu

Nie podoba nam się ta pana prywatna wojenka z Prezydentem p.Marku

max
odpowiada  KKS
9 lat temu

racja. a ta dociekliwość „co takiego zrobił prezydent…” rodem z przedzkolnych sal. wiadomo że wybory tuż uż i że prezydent się promuje ale wszyscy to wiedzą i taka próba dobijania go robi słabe wrażenie.

sroka
odpowiada  max
9 lat temu

Pan Marek ujawnił prawdę to już fanom nie pasuje.

KKS
odpowiada  sroka
9 lat temu

O jakie prawdzie mówisz?

sroka
odpowiada  KKS
9 lat temu

Dziennikarz musi być dociekliwy, a skoro pojawiła się plotka, to u źródła chciał ją wyjaśnić.

Ostrowiak
odpowiada  KKS
9 lat temu

A mi się to bardzo podoba, przynajmniej może te parę osób co przeczyta te artykuły pójdzie po rozum do głowy i we wyborach nie będzie głosowała na kogoś kto za wszelką chce utrzymać się przy stołku.

KKS
odpowiada  Ostrowiak
9 lat temu

Skąd taki wiadomości.Kto i na jakim stołku chce się utrzymać

ricki
odpowiada  Ostrowiak
9 lat temu

A jest ktoś inny, któremu na stołku nie zależy?
No chyba nie myślisz o Derze czy innym Klósaku:)

Karol3414
odpowiada  KKS
9 lat temu

Zwłaszcza że sam Wodniczak mówił, że Urbaniak miał udział w pozyskaniu sponsora. Oczywiście, prezes mógł tak powiedzieć, a niekoniecznie musiało to być zgodne z prawdą. Plotka to jednak nie jest. Ewentualnie kłamstwo Wodniczaka, ale tego na ten moment nikt nie udowodni.

sroka
odpowiada  Karol3414
9 lat temu

Czy tak nie czyni ktoś kto nie ma swoich zasług?

Karol3414
odpowiada  sroka
9 lat temu

Znaczy jak? Po raz kolejny powtarzam, że to nie jest plotka o udziale Urabaniaka w pozyskaniu sponsora, tylko informacja którą podał prezes klubu.

Mostek
odpowiada  KKS
9 lat temu

Pewnie, po co ktoś ma zadawać dociekliwe pytania skoro można żyć w wyimaginowanym (trudne słowo dla kiboli) świecie będąc ogłupionym przez platformersów…

ramzes
odpowiada  KKS
9 lat temu

Po pierwsze co oznacza słowo „Nam” Panie/pani KKS ??? „Nam” czyli komu ??? Po drugie jeżeli nie podobają mi tresci w gazecie lub portalu to tego nie czytam ,nie komentuje etc.

kibic
9 lat temu

Wielki sukces władz klubu, brawo. W niedzielę jazda

20
0
Napisz co o tym sądziszx