IMŚJ na żużlu

Trwa sprzedaż biletów na ostrowski finał IMŚJ. Wejściówki można nabywać w siedzibie klubu MDM Komputery ŻKS Ostrovia, a także za pośrednictwem strony internetowej www.kupbilet.pl. Impreza odbędzie się 17 sierpnia 2014 roku o godzina 18.00.

 +

Sześciu Duńczyków, pięciu Polaków, dwóch Szwedów oraz po jednym reprezentancie Francji, Czech i Stanów Zjednoczonych widnieje na liście startowej 2. Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, którą opublikowała Międzynarodowa Federacja Motocyklowa. Dzikie karty powędrowały – zgodnie z przewidywaniami – do Łukasza Sówki i Jonasa Andersena. Faworytem ostrowskiego finału wydaje się być Piotr Pawlicki. Szyki Polakowi może pokrzyżować któryś z duńskiej koalicji, a także nieobliczalny Czech, Vaclav Milik.

Swoją cegiełkę do organizacji tych zawodów dołożył Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak.

Chciałbym podkreślić, że to, że te zawody w ogóle odbędą się w Ostrowie to również zasługa Pana Prezydenta. Pragnę podziękować panu Jarosławowi Urbaniakowi, bo razem doszliśmy do tego, że takie imprezy powinny się w Ostrowie odbywać. Pan Prezydent pomagał także w sprawach organizacyjnych. Bardzo dziękuję także, że poparł nas pan w Warszawie – powiedział prezes ostrowskiego klubu, Mirosław Wodniczak.

– Bardzo się cieszę, że współpraca pomiędzy miastem a klubem żużlowym się udaje i że udaje nam się w Ostrowie organizować ciekawe imprezy – dodał Prezydent Urbaniak.

Od kilku tygodni trwa sprzedaż biletów na ostrowski finał IMŚJ. Wejściówki można nabywać w siedzibie klubu MDM Komputery ŻKS Ostrovia, a także za pośrednictwem strony internetowej www.kupbilet.pl.

Sprzedaż biletów na tę chwilę nie wygląda zbyt kolorowo – powiedział prezes ostrowskiego klubu, Mirosław Wodniczak. – Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że mamy obecnie okres urlopowy i na pewno każdy będzie kupował bilety na ostatnią chwilę. Cenyy biletów są niezwykle atrakcyjne. Wejście na zadaszoną trybunę główną wiąże się z wydatkiem rzędu 40 zł. Bilet normalny kosztuje 25 zł, a ulgowy 20 zł. W chwili obecnej zajętych jest około połowa miejsc numerowanych. – Wielkiej tragedii nie ma, ale te zawody nie mają póki co takiego oddźwięku, jak miało to miejsce w przypadku meczu Polska – Australia – skomentował prezes biało-czerwonych.

CZYTAJ  Ratownik medyczny zmarł nagle. Był taki młody

Ostrów w przeszłości organizował już finał IMŚJ. Miało to miejsce w sezonie 2007. Wówczas na trybunach zasiadło aż czternaście tysięcy widzów. Teraz organizatorzy liczą na przynajmniej połowę tej frekwencji. – Myślę, że 7-8 tysięcy byłoby zadowalające. Jesteśmy w stanie to osiągnąć, ponieważ zrobiliśmy sporą reklamę we wszystkich mediach – sportowych i nie tylko.

Siedziba ostrowskiego klubu otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

za www.sportowefakty.pl

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiel2
8 lat temu

2 finał….finał jest zawsze jeden ..chyba ze pierwszy jest anulowany

mateusz
8 lat temu

Imprezy chcą robić a budują stadion na AŻ 8 tysięcy widzów ! Skandal !

Karol3414
odpowiada  mateusz
8 lat temu

Kto buduje stadion i gdzie? Bo jakoś nie słyszałem.

Klaus
8 lat temu

Myślę że wygra Piotrek Pawlicki

mcj
8 lat temu

W piłce nożnej Ostrovia wygrała z Niepołomicami 2:1 (po dogr). Będzie relacja z meczu 'pasów’? Teraz będą grać już w 1/16 finału z którymś z pierwszoligowców…

Karol3414
odpowiada  mcj
8 lat temu

Poprawka, Ostrovia zagra z Ruchem Chorzów.

mcj
odpowiada  Karol3414
8 lat temu

To jeszcze lepiej – drużyna z Ekstraklasy (a nawet z jej podium) występująca aktualnie w europejskich pucharach (stan 14.08. gra w ostatniej rundzie kwalifikacji o fazę grupową Ligi Europejskiej) przyjedzie do Ostrowa grać mecz o stawkę to już jest coś. Warto by było coś o tym wspomnieć na tym portalu.

sopra
odpowiada  mcj
8 lat temu

mieszkałem na śląsku możemy się spodziewac duża liczbe kibiców ruchu może nawet kiboli wkoncu to tylko 200 km

Elegant
8 lat temu

Temu w podkoszulku zimno, ale tylko w głowę.

Tomek
8 lat temu

ten Sówka to jakiś koszykarz czy celebryta? Bo ubrał na tą konferencję jak LOKALNY GAMOŃ !

driver
8 lat temu

Dobrali się za tym stołem. Krawaciarz w garniturze i wydziarany małolat w podkoszulce:) tylko ten łysy ubrał się normalnie po letniemu.

Karol3414
odpowiada  driver
8 lat temu

No Sówka trochę przesadził, nie mówię że powinien być pod krawatem, ale można by ciut mniej luzacko.
Urbaniakowi z kolei inaczej też nie wypadało.
Sówce wybaczam jednak, wszak wiadomo skąd on. 😉

Ovia
8 lat temu

Nareszcie impreza o stawkę, a nie jakieś zawody towarzyskie.

13
0
Napisz co o tym sądziszx