Zakończenie ligi OLPNA

Udostępnij
Tweet

Ostatnia XVIII kolejka rozgrywek I ligi OLPNA PLAYARENA już w najbliższą niedzielę 29 czerwca 2014r na Orliku przy SP1. Spotkania będą bardzo ciekawe, gdyż walka o podium trwać będzie do ostatniego gwizdka.

+

Która z drużyn odbierze tytuł Mistrzowski i będzie reprezentować Ostrów Wielkopolski na Półfinałach mistrzostw Polski w Gryfinie znamy już od kilku tygodni, natomiast kto zajmie trzecią pozycję w rozgrywkach I ligi jeszcze trudno powiedzieć, wszystkiego dowiemy się dopiero w niedziele podczas ostatniej kolejki tego sezonu.

13:00 Bemovo Elektrokomp Team – Dar Bud
Na sam początek dnia Hit kolejki, czyli pojedynek dwóch zespołów, które walczą o wejście na podium. Gospodarze meczu na swoim koncie mają 30 punktów zajmując obecnie III miejsce, zespół Gości natomiast ma tylko punkt mniej i zajmuje IV pozycję w pierwszoligowej tabeli, zwycięzca tego meczu będzie mógł cieszyć się z podium na koniec sezonu (w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami zwycięsko wyszła ekipa Dar Bud wygrywając 6:3).

14:00 Zielony Świat – No Name
Pojedynek Mistrza ligi z przed ostatnim zespołem pierwszoligowców. Zielony Świat w dotychczasowych rozgrywkach nie odniósł żadnej porażki wygrywając 14 spotkań i dwa remisując, co świadczy o sile tego zespołu w kończącym się sezonie. Goście No Name obecnych rozgrywek nie mogą uznać za udane co świadczy pozycja w tabeli 9 miejsce, 4 zwycięstwa i aż 12 porażek (w pierwszym spotkaniu pogrom Zielonego Światu 11:0).

15:00 Malfarb – Ogrodex
Gospodarze tego spotkania już mają pewne wicemistrzostwo ligi 33 punkty – 12 zwycięstw i 5 porażek, natomiast aby udowodnić swoją siłę powinni zapisać kolejne punty na swoim kocie, nie będzie to wcale takie łatwe gdyż zespół Ogrodexu w pierwszym meczu wygrał 9:4. Goście obecnie zajmują 6 miejsce z dorobkiem 23 oczek – 7 zwycięstw – 2 remisy i 7 przegranych. Kto zapisze na swoim koncie ostanie punkty w tym sezonie? Trudno wskazać zwycięzcę, zatem zapraszamy na to spotkanie.

CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym

16:00 Ceremonia wręczenia Nagród i oficjalne zamknięcie obecnego sezonu.
Wręczać Trofea oraz wyróżnienia indywidualne będzie Pan Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak
Podczas ceremonii obecni powinni być przedstawiciele wszystkich zespołów 1 ligi oraz wszyscy zawodnicy zespołów zajmujące medalowe pozycje.

Rozgrywki Współfinansowane przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx