Tak będzie wyglądał stadion lekkoatletyczny

Zaprezentowano wizualizację stadionu lekkoatletycznego przy ulicy Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim po modernizacji. Wizualizacje zachwycają i wywołują szeroki uśmiech. Będzie piękny i nowoczesny. Taki na jaki zasługują nasi wspaniali, młodzi i ambitni sportowcy.

Prace rozbiórkowe rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Gruntowna modernizacja stadionu kosztować będzie niebagatelną kwotę ponad 28 milionów złotych.

Na to zadanie miasto dostało 12 milionów złotych z Polskiego Ładu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kierowca zawodowy oszukiwał
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marty
6 miesięcy temu

Jeżeli tak jak na tej wizualizacji bieżnia na prostej będzie 8, a dookólnie 6 torów, to będzie to obiekt nie tylko do treningów, ale również do zawodów na krajowym poziomie.

amigo
6 miesięcy temu

Na wizualizację stadionu piłkarskiego „za parowozownią” też był budynek klubowy z szatniami i parkingi. Rzeczywistość okazała się wredna, nie ma budynku klubowego z szatniami, nie ma parkingu i z tego powodu obiekt jest użytkowany w ograniczonym zakresie. Oby stadionu lekkoatletycznego nie spotkała ta sama sytuacja i pozostaną tylko cztery bieżnie i boiska bez zaplecza.

ja
6 miesięcy temu

DLACZEGO NIE MA 6 TORÓW DO BIEGANIA TYLKO 5 ZNÓW ROBIMY COŚ CO NIE BĘDZIE SPEŁNIAĆ WYMOGÓW ABY ZROBIĆ ZAWODY TYLKO ZWYKŁY STADION DO BIEGANIA BRAWO DLA WŁADZY ZROBIĆ TYLKO ABY BYŁO

Łukasz
6 miesięcy temu

Na co to komu jak tu już sami emeryci zostali… fajnie wydawać nie swoją kasę, a Ostrów zamienił się w mega prowincję

True
6 miesięcy temu

Beata byle do wiosny i cię żegnamy z urzędem. W koncu mlodzi doczekali sie stadionu a nie tylko żużel i machloje

Mati
6 miesięcy temu

Jakie jeszcze podatki podniosą? Beata będzie uśmiechnięta i będzie przecinała wstęgę. Tymczasem ostrów to jedna wielka ruina. Obdrapane budynki, pełno psich odchodów, puste witryny sklepów, sami emeryci tu zostali. Zero rozwoju i perspektyw w Ostrowie. Nikt tu nie inwestuje. Nie myśli się tu o uczelniach wyższych, o inwestorach dających dobrą pracę. Gdzie jakiś Teatr? Filharmonia?
Nie ma obiecanego aquaparku. Drogi w fatalnym stanie. Wszyscy stąd uciekają gdzie pieprz rośnie, a tu radosna wizualizacja stadionu. Przecież to kpina z tej garstki ostrowiaków, którzy jednak tu zostali. Ja się buduje w innym mieście i nie mogę się doczekać wyjazdu z tej pseudo mieściny. No ale władze to odzwierciedlenie elektoratu. Jak wybieracie tak macie.

Xxx
odpowiada  Mati
6 miesięcy temu

W punkt!

35
0
Napisz co o tym sądziszx