Nowa nawierzchnia toru na stadionie

Udostępnij
Tweet

Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim dosypywana jest nowa nawierzchnia na tor. Trwają przygotowania do sezonu żużlowego.

– Sezon żużlowy rozpocznie się na dobre w kwietniu, ale przygotowania już trwają, także te inwestycyjne. Na tor Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim trafia właśnie nowa nawierzchnia – uzupełniono ją o 500 ton kruszywa granitowego, a teraz dojechała pierwsza dostawa glinki, której w sumie będzie tu 90 ton. To ponad 80 tys. złotych, które dokładamy, by zawodnicy TŻ Ostrovia mogli rozpocząć pierwsze treningi na Miejskim na niemal nowym torze w marcu – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Prace na torze trwają od połowy stycznia 2023 roku. W połowie lutego na torze było już rozłożone kruszywo i dojechała pierwsza dostawa glinki. Kolejne będą dostarczane sukcesywnie. Dosypywanie nawierzchni to zabieg powtarzany co kilka lat. Ostatni raz tor na ostrowskim stadionie uzupełniano o nawierzchnię w 2018 roku.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Krytykowano rozdawnictwo PiS. Teraz sami rozdają
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Unia.
1 rok temu

H,,,,,,, mnie i wielu innych ludzi którzy boją się odezwać to obchodzi. W koło Urzędu Miasta zróbcie tor . Zrób Becia w końcu bierznie, i warunki lekkoatletom, na jakie zasługują. STAL OSTRÓW.

Niunia
odpowiada  Unia.
1 rok temu

Koleś !
Intencja zwrócenia uwagi na talenty lekkoatletyczne trafiona,cięty dowcip także.
Ale wszystko psuje ,,bierznia,, zamiast poprawnie ,,bieżnia,,
Używaj słownika,bo Becia nie potraktuje cię poważnie !

Adaś
odpowiada  Unia.
1 rok temu

Analfabeta? Tak

Kontador
1 rok temu

Stadion ten powinien być przerobiony na lekkoatletyczny. Tam młodzi Ostrowianie odnoszą sukcesy. Koniec z hałasem i spalinami.

nopis
odpowiada  Kontador
1 rok temu

dokładnie zaorać motorynkarzy, przecież to nie zgodne z trendem tak gloryfikowanych elektryków.

leonek
1 rok temu

Przynajmniej będą mieli na co zganiać, że im cieńko idzie.

kornik
1 rok temu

Plandeka,kruszywo i inne koszty w ubiegłych latach – dla kilku miernotów na komarkach brym,brym i dziczy na trybunach. Na 7 meczów w sezonie na własnym torze. I za każdym razem bęcki do wiwatu i spadek.

Mam nadzieję,że po tym sezonie i kolejnych bęckach,dojdzie do upadku i bankructwa klubu i zaprzestania dalszego marnotrastwa pieniędzy sponsorów.
Sponsorzy nie będą dawali kasy dla kilku nieudaczników na motorynkach,trenera i działaczy na marne,kompromitujące widowiska w czasie zawodów.
A w mieście zapanuje spokój i skończą się najazdy hordy prostaków. Miłośników TOI-TOI i zupy piwnej z narną kiełbasą.

DRON
odpowiada  kornik
1 rok temu

Jest TOI TOI jest też zupa piwna kiełbaska A ŻE CIEBIE NIE STAĆ TYLKO CHLEJESZ POD SKLEPEM I LEJESZ ZA MURKIEM NOGAWY OLANE daj spokój innym

Wiochmen
odpowiada  kornik
1 rok temu

Sądzę po komentarzu, że mieszkasz blisko stadionu, skoro przeszkadza Ci ten hałas i kibice z piwkiem i kiełbaską w ręku. Dam Ci radę. Wyprowadź się.

Chińczyk
1 rok temu

A kiedy do Ostrowa przyjedzie Auto Rodeo albo kiedy przyjedzie Cyrk? Nudy w tym Ostrowie, nie ma gdzie się przejść ani gdzie rozerwać, zrelaksować.

thefałen
odpowiada  Chińczyk
1 rok temu

A po co ci cyrk? Włącz wiadomości na tvp albo fakty na tvn- za darmo się pośmiejesz

dziadek Jesusa
1 rok temu

Sprzedam tanio sadzonki ziemniaków. Idealnie będą pasowały na to kartoflisko

Kiszka
1 rok temu

powiedzenie wydać pieniądze w błoto sprawdza się tutaj idealnie

DRON
odpowiada  Kiszka
1 rok temu

Lepiej przekazać do MOPS niech dają tym nierobom i alkoholikom to będzie super inwestycja

Operator koparki
odpowiada  DRON
1 rok temu

Żeby nie ci alkoholicy, to Ty byś dzisiaj nie miał pracy. Niech sobie piją, jak nic innego w życiu nie potrafią robić. Nie mam nic przeciwko temu, dopóki krzywdy nikomu nie robią to jest ok. Ja im nie zazdroszczę tych paru groszy z mopsu. A Ty kup sobie najlepiej maść na ból dupy , albo weź się porządnie do roboty i przestań ściemniać w pracy, to i wynagrodzenie też Ci wzrośnie.

Osw
1 rok temu

Kolejny raz będą się zapoznawać z torem przez cały najbliższy sezon?

?????
odpowiada  Osw
1 rok temu

Strzał w dziesiątkę 🤣

17
0
Napisz co o tym sądziszx