Prezentacja drużyny TŻ Ostrovia na sezon 2023

Udostępnij
Tweet

W piątek zaprezentowano drużynę Argedu Malesy Ostrów. Jak mogliśmy się przekonać, zgromadzony skład ma być połączeniem doświadczenia z młodością.

Wśród znanych ostrowskim kibicom był Grzegorz Walasek. Przedstawiono dwóch nowych zawodników Tobiasza Musielaka oraz Victora Palovaara.

Na pierwszoligowych torach zaprezentują się wychowankowie TŻ Ostrovia: Jakub Krawczyk, Sebastian Szostak, Kacper Grzelak, Jakub Poczta, Filip Seniuk. To bardzo dobrze świadczy o doskonałej pracy w klubie z młodzieżą.

Na kolejny sezon został w klubie Oliver Berntzon. Szwed to bardzo widowiskowo jeżdżący zawodnik, który na torze nigdy nie odpuszcza i walczy o każdy punkt. Nie można zapomnieć o Matiasie Nielsenie, który już w minionym sezonie pokazał, iż drzemią w nim duże możliwości.

Kibice mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rylek
1 rok temu

Jak co sezon chciałem kupić karnet dla osoby niepełnosprawnej i okazało się że muszę kupić również karnet dla mojego opiekuna za cenę ok.200PLN.Gratki dla zdzieraczy z zarządu klubu.Zauważyć należy iż ceny na przyszły sezon powindowały do góry,droższe jak na ekstraligę.Myślę że pięknie wyremontowany stadion będzie podczas zawodów świecił ale w większości pustymi miejscami.

Prezes
1 rok temu

Jesteście żałośni aby umiecie pisać bzdury a sami lepiej byście nie jechali i nawet nie umiecie kibicować

16
0
Napisz co o tym sądziszx