Ostrowianin z najlepszą sylwetką w Polsce

Udostępnij
Tweet

Ostrowianin Rafał Konopielko może się pochwalić najlepszą sylwetką w Polsce. Dziś zdobył tytuł Mistrza w Międzyfederacyjnych Mistrzostwach Polski SŁODKIEWICZ Clasic 2022″ w kategorii Men’s Physiq Masters +35 Męska Sylwetka. podczas Fiwe-Międzynarodowe Targi Branży Fitness& Wellness. Gratulujemy!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cukinia
1 rok temu

Czy ja wiem…? Nie zazdroszczę mu, broń Boże. Sam mam brzuch piwny xD Do szczupłych nie należę i wiem, że wyglądam jak wyglądam przez własne decyzje, przez alko, przez kebsiki, przez słodycze itd. Ale przynajmniej przeżyłem życie jak chciałem, nie musiałem się katować, wpier*** jakichś proszków, jeść jak królik itp. Nigdy sobie w życiu nie odmówiłem i czuję się spełniony. Nie chciałbym umierać z cudowną sylwetką wiedząc, że nie mogłem spróbować sobie różnych sweetsów xD A odnośnie tej sylwetki, to dla mnie akurat jest to obleśne. Nie chciałbym tak wyglądać. Wolałbym tylko być szczupłym z sześciopakiem lekkim na brzuchu i starczy. Ale takie coś jak ten typ, to dla mnie przegięcie i źle bym się czuł tak wyglądając. Laski lecą na gości konkretnych, inteligentnych, poukładanych, a nie na mięśniaków, no chyba, że jakieś puste lale i blachary.

Adam
odpowiada  Cukinia
1 rok temu

Z takimi to w 99%bujają sie sztuczne lalki z warami jak glonojad,ciekaw jestem ile musi viagry zazyc zeby konar,zaplonal…Wielka klata,a ptaszek mizerny.

Jaca
1 rok temu

Całe życie wali sterydy i nie ma. Zasad kolega wszystkich ….

S. S.
1 rok temu

Tylko gratulować i podziwiać

Sułtan Kosmitów
1 rok temu

Zwykły pakerek z siłki a zachwycacie się, jakby nie wiadomo kim był.

Adam
odpowiada  Sułtan Kosmitów
1 rok temu

We łbie tez pewnie za wiele nie ma ,to trzeba czymś nadrobić…To takie typowe dla napompowanych, sztucznych ludzi. Najwięcej pewnie się zachwycają te poobszczykiwane glonojady…

Kolores
1 rok temu

gratki ale Szału nie ma. Wiek widać robi swoje

Lol
odpowiada  Kolores
1 rok temu

Pokaz swoje, pośmiejemy się

19
0
Napisz co o tym sądziszx