Pobiegną na Piaskach by wesprzeć Ukrainę

Za tydzień w sobotę odbędzie się bieg, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Ukrainy. Dla biegaczy przygotowano trasy na ostrowskich Piaskach. Wpłat należy dokonywać na stronie siepomaga.pl/ukraina

Ostrowska impreza jest jedną z wielu organizowanych w całej Polsce. Bieg ma charakter mentalnego wsparcia, bez rywalizacji. Można wybrać dwa dystanse 4 km i 8 km, a także marsz Nordic Walking 4km.

Start biegu w Ostrowie zaplanowano na godzinę 12.

POLECANE NEWSY
20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
3 miesięcy temu

Pani Prezydentowa nie pobiegnie na Piaskach bo ona nie wie co to są Piaski. Nie ma tam żadnych inwestycji! Miasto zapomniało o tym miejscu. Ścieżka rowerowa wkoło pilnie potrzebna!!!

umgolia
3 miesięcy temu

ja czekam na bieg na pelnym dystansie z klimek ale bedzie lans

Dziad
3 miesięcy temu

Na youtubie jest taki teatr telewizji 19 południk. Obejrzyjcie ostatnie 10 minut to zrozumiecie o co e tum chodzi. A tak wogole globalny terrorysta made in USA sprzedał Europę wschodnia. My zamiast tych biegów powinnismy naciskać rząd o zakupy pogoni dla ludności cywilnej i przeszkolenie w dziedzinie jej obsługi.

Anonnim
3 miesięcy temu

Zaraz to my będziemy musieli robić na tych Ukraińców a gdzie historia kiedy to Ukraińcy nas rozszczelali..

Haha
odpowiada  Anonnim
3 miesięcy temu

A na jezyku polskim widze sie spalo 😁

Ostrovianin
3 miesięcy temu

Źle się dzieje i złe stało. Że by zrozumieć co się dzieje i dlaczego tak się stało to trzeba się cofnąć i prześledzić pewne zegrania „sojuszników i elit oraz polityki krajowej i międzynarodowej” Po napaści na Polskę przez oba mocarstwa Niemcy i ZSRR nastąpił podział geopolitycznych wpływów. Wszystko było ustalana i wiadomo za nim doszlo do zakończenia wojny. Nasi sojusznicy byli również ugadani. Między zachodem a wschodem była dżentelmenska umowa czyli na Polsce kończy się zachód. Zachłanność wpływów prze elity z zachodu i przede wszystkim USA bylo to by posunąć na wschód i stąd ta pomarańczowa rewolucja na Ukrainie opłacana przez czarne charaktery które mają krew na rękach. Na wschodzie Ukrainy powstało celowo wywołane ciśnienie i eskalacja napiętnowania Rosjan żyjących w Ukrainie do tego stopnia że zaczęli tam ginąć ludzie. Putin ostrzegał zachód i Ukrainę by zaprzestali swoich działań. Kiedy Ukraina zaczęła robić zbroje potyczki na defakto swoich obywateli ale rosyjsko jeycznych wtedy pojawiły się” zielone ludziki” w celu obrony Rosjan na ukraińskiej ziemi. Putin mówił Putin ostrzegał. Zachód celowo wkładał kij w mrowisko ale tym kijem bla Ukraina a ręką zachód. No i Putin wjechał mitarnie przejąć cała wschodnia czesc Ukrainy nie cała ale wschodNia część. Stąd teraz wszystkie mas media z potężną siłą propagandy robi to co robi. Tam fakt giną ludzie i nie powinno tam tak być. Wyciągnijcie wnioski sami i prześledzić trzeba od A do Z . I pamiętajmy że to my zaprosiliśmy USA ze swoimi czołgami i rakietami do siebie by bronić się przed Putinem a tak naprawdę byłonto celowe posunięcie. Czemu Niemcy milczą? Bo dżentelmenska umowa została zerwana przez NATO i USA . I nas też chcą w to uwikłać i kolejny kij włożyć w mrowisko w postaci Nas.

W twarz
odpowiada  Ostrovianin
3 miesięcy temu

Widać, że konfederata, który już niby „wszystko rozszyfrował”, a to ylko kolejny absolwent Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu z fejsbuka. Oj stulejarze, stulejarze

Elektor
odpowiada  Ostrovianin
3 miesięcy temu

10/10. To jest sensowna analiza! Więcej w tym prawdy niż w kłamstwach „ekspertów” z telewizji. Zrobili z Rosji bandytów dla przykrycia własnych działań. Nic nie jest takie jak to media pokazują. Komuś bardzo Rosja stoi kością w gardle.

Józwa Butrym
odpowiada  Elektor
3 miesięcy temu

Święta Rossija. Tfu, k**wa.

....
3 miesięcy temu

Już trochę przesada z tą pomocą. Oni tu już na stałe zostaną . Całe życie im będziemy pomagać. Nigdy do pracy się nie zabiorą. Wszystko pod nos.

Michael
3 miesięcy temu

Ciekawi mnie tylko kiedy Ukraina pobiegnie dla Polaków

Kamil
odpowiada  Michael
3 miesięcy temu

Biegają dla Putina po Ukrainie

Przesada
odpowiada  Michael
3 miesięcy temu

Jeszcze trochę to ich już dosyć będziemy mieć. Kwestia czasu. Jak się urządza. W marketach kosze dla nich. Zbiórka. Do szkoły jedzenie. Daje głowę że nie jeden nie je tak jak oni. Niedługo święta. Zawsze była zbiórka dla naszych mieszkańców w sklepach. Dla ubogich rodzin. Czuje że w tym roku nie będzie tak. Tylko dla Ukraińców. Jeszcze ludzie będą latać do szkoły z paczkami.

Michael
odpowiada  Przesada
3 miesięcy temu

O naszych to już nikt nie pamięta liczy się teraz Ukraina a ilu z naszych nie ma co do garka włożyć

W twarz
odpowiada  Michael
3 miesięcy temu

Sylu

Luiza
odpowiada  Michael
3 miesięcy temu

…kto w tych czasach gotuje w garnku …thermomix panie to teraz podstawa w każdej kuchni a nie jakiś tam garnek jak w średniowieczu…

Last edited 3 miesięcy temu by Luiza
Gumi
odpowiada  Przesada
3 miesięcy temu

Zamien sie z nimi jak masz tak zle

Moje zdanie
odpowiada  Gumi
3 miesięcy temu

Za chwilę to oni będą mieć lepiej niż nie jedna rodzina, osoba samotna co ma skromną emeryturę i zapłaci za mieszkanie , opłaty , leki itd. Takiej osobie często na obiady brakuje. Skąd ma pomoc. Dla ubogich zupka na rynku raz na tydzień. A im ze wszystkich stron pomoc idzie. A jestem ciekaw skąd na papierosy mają. Co chwilę wychodzą.

Źle się dzieje
odpowiada  Moje zdanie
3 miesięcy temu

Mnie ciekawi skąd na wódkę mają? Widać że te kobity lubią se chlapnąć kielicha , takim ochrypniętym głosem gadają, jak ostatnio tam przechodziłem to słyszałem. Ukry lubią gorzałkę tak samo jak Ruskie.

W twarz
odpowiada  Michael
3 miesięcy temu

Nap…ją się tam, żebyś ty nie musiał za chwilę pisać cyrylicą, leszczu

20
0
Napisz co o tym sądziszx