Wizytowali stadion i oceniali przygotowanie do ekstraligi

Udostępnij
Tweet

Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim wizytowali dziś przedstawiciele PGE ekstraligi żużlowej. 80 % zaplanowanej inwestycji zostało już zrealizowane. Najważniejsze i najtrudniejsze elementy (a było ich sporo) są już za nami. Zakończone jest m.in. odwodnienie liniowe, trwa budowa infrastruktury elektroenergetycznej.

Trwa oczekiwanie na słupy i oprawy oświetleniowe i pozostałą infrastrukturę, która dojedzie do pod koniec marca. Jeszcze w marcu na stadionie pojawi się nowy telebim, nagłośnienie i monitoring. Lada moment zamontowane zostaną siedziska. Finalizowane są także prace związane z parkiem maszyn. Modernizacja stadionu to zadanie za ponad 14 mln złotych.

Ta inwestycja to wyścig z czasem. Tutaj każdy dzień jest bardzo ważny – mamy ich jeszcze 30! Wierzę, że 10 kwietnia oddamy Stadion Miejski do użytku i będziemy świętować to nowe otwarcie razem z kibicami TŻ Ostrovia podczas pierwszego meczu naszej drużyny na ostrowskim stadionie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gemini
2 lat temu

Wielki to sukces tej władzy w mieście -8 lat rządów i na kolanie remont stadionu robi zamiast co roku robić coś na nim. Do tego wielkie tempo – robole od pon do pt 7-15 ale szok! 14 baniek to pikuś w porównaniu do aquaparku i jego kosztów utrzymania. Są właścicielami stadionu, to mają obowiązek go remontować. Miasto bogate, skoro w tym samym czasie remontuje stadion za parowozownią więc w czym problem ? Obstawiam, że nie zdążą i do tego nie trzeba być inżynierem. I nie na 10.04! Bo licencje będą przyznawać znacznie wcześniej. O treningach nie wspomnę.

Ole
2 lat temu

Remont za 14 mln, a w czasie meczu nadal będą dwa stoiska gastro i 3 toi toie na 10 tysięcy osób?

Kiedyś chodziłem na zło**iei na żużel
2 lat temu

I po co ta cała szopka jak i tak po sezonie jest po żużlu w Ostrowie z hukiem spadną i aby wstydu narobią

Kibic 1909
2 lat temu

Po co to oceniać i robić rachunek jest prosty siedem meczy siedem w łeb o wyjazdach nie wspomnę warto stawiać jak gdzieś wyjdą z trzydziestu . Proste!!!

Jacek
2 lat temu

Co robi w Ostrowie spadochroniarz z zarzutami z Jarocina? W Ostrowie nie ma lepszych?

Kazio
odpowiada  Jacek
2 lat temu

Lepsi nie chcą wtopić w to coś…

andrus
2 lat temu

oto MIŚ na miarę naszych potrzeb i możliwości

Smażona kiełbacha
2 lat temu

Po co te komarki? Komu to potrzebne? Kibic żużela to kmiotek pijący szczyny i żrący kiełbachę co niedziela he he he. Zrobić tor w Ociunrzu i tam komarkować.

Kibic
odpowiada  Smażona kiełbacha
2 lat temu

Nie porównuj kibiców żużla z kibolami piłki nożnej

mieszkaniec Ostrowa
2 lat temu

u nas kazda robótka w miescie zaczyna sie od 1 ml zł ,ale premie dla od urzedasów juz od 40 000 zł

31
0
Napisz co o tym sądziszx