Koronawirus wpłynął na BM SLAM STAL

Pozytywne wyniki po badaniu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 stwierdzono u kilku koszykarzy po rozegranym w niedzielę meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław a Arged BM Slam Stalą Ostrów. Zakażeni okazali się goście z Wrocławia, co ma też wpływ na ostrowską.

+

Władze ligi poinformowały, że z powodu zakażeń w kilku zespołach, doszło do zmian w terminarzu rozgrywek. BM Slam STAL również nie spotka się 11 października z GTK Gliwice.

Władze klubu wystosowały komunika: „Klub BM SLAM Stal S.A. Ostrów Wlkp. informuje, że po wykryciu obecności koronawirusa w zespole Śląska Wrocław, z którym rozgrywaliśmy ostatni mecz Energa Basket Liga w niedzielę, 4 października, oddział ostrowskiego sanepidu podjął dziś decyzję o objęciu naszej drużyny kwarantanną. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.”

„O pozytywnych wynikach testów na COVID-19 poinformował także zespół Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp. W związku z kwarantanną nałożoną na tę drużynę mecz z GTK Gliwice nie zostanie rozegrany we wcześniej planowanym terminie (11 października) – o nowym poinformujemy wkrótce.” -brzmi komunikat PLK

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
15
0
Napisz co o tym sądziszx